סל הקניות שלך (0)

פינת זולה לאירועיםהשכרת פינת זולה למסיבת גן
אחד הטרנדים הבולטים כיום הוא ארגון של מסיבות בחצר הבית. לא עוד חיפוש של שטחים פתוחים, תיאומים והחתמת טפסים רבים, אלא מסיבה בגינה הפרטית, בחצר הירוקה של הבית, מסיבה אליה מגיעים מוזמנים רבים שלא חודלים מהחגיגות עד אשר המוזיקה תיפסק.
 

חשיבות השכרת כסאות ושולחנות

אך על מנת שהמסיבה אותה אתם עורכים בחצר ביתכם תיחשב למסיבה מוצלחת, ישנם לא מעט דברים להם אתם צריכים לדאוג מראש, דברים שכנראה לא יהיו לכם בבית, דברים שבלעדיהם המסיבה לא תוכל להיערך כראוי. אחד הדברים הללו הוא שולחנות וכיסאות בכמות שתהיה מספקת למספר האורחים המוזמן וכמובן שאין אנו מדברים על סתם כיסאות אלה על פינות זולה מיוחדות לישיבה נוחה ומפנקת במיוחד. כמובן שהדבר תלוי מאוד בסגנון המסיבה, שכן מסיבת ריקודים לא תצריך מכם מספר רב מדי של שולחנות וכסאות, אך יחד עם זאת עדיין תיאלץ אתכם לדאוג לכך. לכן, השכרת שולחנות והשכרת כיסאות יהיו חלק בלתי נפרד מכל אירוע אותו אתם עורכים, כדי שלכל אורח במסיבה תהיה האפשרות לנוח מעט בין ריקוד לריקוד, או סתם לשבת ולהתרווח עם כוס המשקה ביד.
 

פינות ישיבה שונות

במטרה להפוך את המסיבה לקצת יותר טרנדית והרבה יותר מגניבה, את רעיון מקומות הישיבה אתם יכולים לקחת גם לכיוון אחר. לאו דווקא הרעיון של שולחנות וכסאות רגילים אותם אנחנו מכירים מכל אירוע בו היינו במהלך חיינו אלא דווקא משהו אחר, צבעוני הרבה יותר ותוסס הרבה יותר. דבר זה יכול להיות פופים שונים עליהם יוכלו האורחים לשבת לנוח, ובו בזמן גם ליהנות מהצורה ומהצבעים בהם מתהדרים הפופים. השכרת פופים לאירוע תאפשר לכם גם לארגן פינות ישיבה צידיות לאירוע, פינות ישיבה בהן תוכלו למצוא פופים רבים שיארחו כל מוזמן שמעוניין לשבת ולנוח מעט, כשאליהם תוכלו לצרף שולחנות קטנים עליהם תשימו את הכוסות, או אפילו נרגילה קטנה שתאפשר למספר חברים לנוח מעט מהמסיבה, לשבת סביבה וליהנות ממנה. אפשרות אחרת של פינות ישיבה הן פינות בהן תוכלו לשים ספסלי עץ, שולחנות פיקניק כשולחנות קק"ל או כורסאות מעוצבות. גם הדברים הללו יהיו כאלה שיוכלו לייצר מקום מרווח ונוח להפוגה ממסיבת הגן, כשעליהם תוכל לשבת כמות לא מעטה של אורחים.
 

מי החברה שתוכל לדאוג לכל זה

החברה שתוכל לספק לכם את כל האפשרויות המגוונות הללו עבור פינות הישיבה, הכסאות והפופים היא חברת פסים, חברה המתמחה בפינות ישיבה לבית ולגן, שתאפשר לכם למצוא את כל מה שאתם מחפשים עבור מסיבת גן במחירים אטרקטיביים ותוך קבלת שירות מהיר. אם עדיין תחפצו לשדרג את המסיבה שלכם אפילו קצת יותר, אזי מעבר לפינות הישיבה כדאי שתביאו גם אטרקציה קטנה.

האטרקציה המתאימה ביותר למסיבות הללו היא כמובן השכרת קריוקי, השכרה של מערכת שלמה שכוללת מחשב נייד עם שירים, רמקול ומיקרופון,שתאפשר לכם לשיר בקולי קולות מול החברים שלכם וללוות את המסיבה במוזיקה מתחילתה ועד סופה.

השכרת פינת זולה לאירועים
אהבתם את העמוד? שתפו:
יש לכם שאלה?
מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך
התקשרו - 052-6663369
או מלאו את הטופס הבא:
צור קשר
צור קשר