סל הקניות שלך (0)

מטבחי גינה איכותיים לחצרטרנד חדש בעולם ריהוט הגן - מטבחים לגינה
בנייה של מטבחי גינה בחצר הבית הפכה לטרנד של ממש, בין בעלי הבתים הפרטיים ובתי הנופש, רבים מחפשים אחר עיצובים מיוחדים, חומרי גלם חזקים ופתרונות אחסון נוחים. המטבח החיצוני דומה למטבח הביתי הרגיל אך גם מאוד שונה. מטבחי גינה משלבים פונקציות מוכרות כמו ארונות אחסון, כיור מים חמים וקרים לשטיפת כלים ומשטחי עבודה, ישנם מטבחים חיצוניים הכוללים גם מכשירי חשמל ומקרר. אך יש לזכור כי המטבח החיצוני חשוף לתנאי מזג האוויר, הבלאי מהיר יותר ויש לבחור בחוכמה את חומרי הגלם.
 

אבזור קלאסי של מטבחים חיצוניים

על פי רוב, המטבח החיצוני משמש להכנת ארוחות ברביקיו משפחתיות או קבוצתיות. יחד עם המטבח בגינה יש להציג גם גריל ברביקיו מתאים וסט של ריהוט גינה המשמש כפינת אוכל. עיצוב המטבח החיצוני כולו נועד לתמיכה בהכנת ארוחות הברביקיו, אחסון שתייה קרה והכנת חטיפים קלים להגשה בחצר. ארונות המטבח החיצוני אינם משמשים באופן קבוע לאחסון מוצרי מזון או אחסון כלי החרסינה היקרים, זהו מטבח ביתי המשמש כמטבח שטח.

מטבחים חיצוניים כוללים היום כ-4 תחנות עבודה כאשר במרכז אחת התחנות מורכב כיור לשטיפת כלים, שאר התחנות משמשות כפינות עבודה לחיתוך ירקות או הכנת הבשר. תחת פינות העבודה יותקנו ארונות אחסון. את תנור הבישול יחליף גריל ברביקיו, הדגמים החדשים מופעלים גם באמצעות גז. מקרר יתגלה כשימושי מאוד במטבח החיצוני, לרוב, מטבחים חיצוניים מיועדים לצמצום הכניסות אל הבית במהלך הכנת הארוחה, ללא מקרר בחצר תתבקשו לגשת אל המטבח הפנימי לא מעט פעמים.
 

אלו חומרי גלם מתאימים למטבחים חיצוניים?

ריהוט גינה חיצוני ושאר אלמנטים החשופים לתנאי מזג האוויר המשתנים, לחות וקרינת השמש, יש לבנות תוך שימוש בחומרי הגלם המתאימים. רהיטי עץ מלא המטופלים היטב בחומרי חיטוי ואיטום יהיו בחירה אידאלית בעבור ריהוט גן ובניית מטבחים חיצוניים. הבחירה בעץ המלא מבטיחה עמידות ארוכת שנים יחד עם מראה יוקרתי, חמים ומשפחתי. את קירות המטבח החיצוני כדאי לחפות באריחי קרמיקה למניעת חדירת רטיבות מברזי המים אל הקירות החיצוניים. שימוש באלומיניום או נירוסטה יהיה גם כן אידאלי בעבור המטבח החיצוני.
 

היכן ניתן להתקין מטבח חיצוני?

המטבחים מעוצבים על פי מידות אישיות והזמנה ספציפית, ניתן להתאים מטבח חיצוני מתאים לכל בית. גם בבתים קטנים אפשר יהיה לעצב פינת מטבח נוחה ויעילה לצד עמדת הברביקיו בחצר. מומלץ יהיה לשלב גגון מעל המטבח או כל מתקן הצללה אחר להגנה על המטבח מפני גשמים וקרני השמש החזקות. את המטבח נהוג להתקין על אחד מקירות הבית החיצוניים או על קיר המחסן או החנייה. בעלי וילות נופש וצימרים ממהרים לשדרג את פינת הברביקיו בחצר עם מטבח חיצוני, התקנת מטבח חיצוני פשוט משפרת פלאים את חווית האירוח בחצר. לפתע תמצאו את עצמכם מארחים ומתארחים הרבה יותר.
 
אהבתם את העמוד? שתפו:
יש לכם שאלה?
מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך
התקשרו - 052-6663369
או מלאו את הטופס הבא:
צור קשר
צור קשר