סל הקניות שלך (0)

עיצובים שונים לבית ולגינהכיצד שיפוץ הדירה משפיע על ריהוט הגינה שלכם
בבואנו לעצב את הבית ואת החצר החיצונית לבית, ישנם גורמים מהותיים המשפיעים על האופן בו אנו מקבלים את סך ההחלטות השונות במהלך העיצוב, בשלבי התכנון השונים ולקראת סיום תהליך שיפוץ דירות וקבלת ההחלטות על מראה הגימורים, השילוב בין האלמנטים השונים ויצירת המראה הסופי, הן של הבית והן של הגינה. גם אם באופן לא מודע, מראה הבית ועיצובו הכללי משפיעים רבות על אופן עיצוב החצר מבחינות שונות ומגוונות. על מנת להשיג את מראה החלומות גם לבית וגם לגינה, כדי להשיג את השילוב האולטימטיבי בין השניים וליהנות מהתוצאה הסופית, חשוב לתת את הדעת בנוגע לנושאים מהותיים בעיצוב הבית.
 
אם בעבר נהוג היה לתת את מרב תשומת הלב לפנים ולמרכז הבית, הוא הסלון, לאופן בו הוא מעוצב ולהתאמת הסגנון לרוח התקופה, הרי שכיום ישנו מגוון עצום של סגנונות עיצוב שונים והפתיחות מאפשרת שילוב של כל סגנון העולה ברצון בעלי הבית ולא בהתייחס לפנים הבית בלבד אלא לא פחות מכך למראה החצר והגינה הפרטית. הבחנה בגורמים בבית המשפיעים על עיצוב ריהוט גינה יכולה ליצור עבורכם את בית החלומות, הן מבחינה פונקציונאלית והן מבחינה עיצובית. למה צריך להתייחס כאשר מעצבים את הגינה? 
 

מבית אורבני לגן האורבני 

הגן האורבני הינו שילוב מעולה של כל ההמצאות והפיתוחים שיצאו לשוק בשנים האחרונות, וכולל את מרבית האלמנטים המשמעותיים הקיימים בגינה גדולה ומטופחת – באופן המותאם לשטחים קטנים יותר. הגן האורבני הינו פיתוח של השנים האחרונות וחלק מהתפתחות תחום שיפוץ דירות בעיקרו, עם השאיפה המתמדת לשלב טבע בעיר המתפתחת, עם הצורך בריאות ירוקות גם בינות כבישים וחנויות. הגן האורבני יכלול למעשה את כל הפתרונות החכמים והפטנטים החדשניים המיושמים בבית החכם.

 

מבית אקולוגי לגן האקולוגי 

בגן האקולוגי נמצא נורות לד חסכוניות בחשמל המושפעות משימוש בנורות חכמות בבית עצמו. כמו כן, מערכת ההשקיה של הגינה מושפעת באופן ישיר מתכנון ועיצוב הבית מאחר והמים המשמשים להשקיית הגינה אינם אלא המים שנשארו לאחר השימוש הביתי ומועברים ממערכת המים הביתית אל מערכת ההשקיה של הגינה, שם הם מנוצלים בצורה מבוקרת להשקיה מותאמת צמחים ושעות.
בגן האורבני פחות נפוץ למצוא מערכות השקיה לא חכמות מאחר וידוע כי המים הינם משאב יקר וסופי ולכן ההשקיה בגן האורבני תותאם לסוג הצמחים או הפרחים שנשתלו וכן לפי שעות הזריחה והשקיעה של השמש. הקו המנחה את הבית האורבני והן את הגן האורבני הינו חסכון במים ובחשמל ושמירה על אנרגיות חשובות ולכן נוכל למצוא גם בבית וגם בגינה האורבנית אמצעים חסכוניים לייעול האנרגיות.
 

מבית כפרי לגן הכפרי 

הבית הכפרי מתאפיין בלא מעט אלמנטים היוצרים תחושת חמימות ואחד הסגנונות האהובים בתחום הנרחב של שיפוץ דירות וגנים, היא הגורם העיקרי ההופך אותו לכפרי. שימוש בחומרי גלם דוגמת עץ ופלסטיק, בדים שונים ושטיחים מפנקים הופכים את הבית הכפרי לכזה שלא רוצים לצאת ממנו, ולכן כזו היא גם הגינה הכפרית. גינה כפרית משופעת ברהיטי עץ נינוחים, כריות גן לריכוך הישיבה או המנוחה בגינה, פרגולה איכותית להרגעת החום המגיע מהשמש הקופחת, מרבדים נוחים למנוחה טוטלית ופרחים אירופאיים בעלי ניחוח מתקתק ועדין.
 

מבית מודרני לגן המודרני

הבית המודרני הוא הבית הנפוץ ביותר כיום ברחבי ישראל. שנות השמונים והתשעים של האלף הקודמת הביאו עמן סטנדרטים קבועים, ריאליים ומתודיים למדי כך שלמעשה כמעט כל הבתים שנבנו באותה התקופה נראו אותו הדבר. כך גם לגבי מרבית הגינות שתוכננו ועוצבו בשנות התשעים. עד היום ניכר כי גינה מסודרת וסימטרית, בה שיחים טיפוסיים לאזור ודשא מגודר, היא גינה של בית מדוגם, מעוצב באופן סטנדרטי ואחיד המאפיין את תקופת המודרנה.
אהבתם את העמוד? שתפו:
יש לכם שאלה?
מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך
התקשרו - 052-6663369
או מלאו את הטופס הבא:
צור קשר
צור קשר