סל הקניות שלך (0)

פסים » נדנדות גינה איכותיותמדריך לבחירה נכונה של נדנדות לחצר
השוק מציע מבחר גדול של נדנדות וערסלים, טווחי המחירים, העיצובים וחומרי הגלם השונים מעוררים בלבול בקרב הלקוחות.
רבים מתקשים להבדיל בין המוצרים האיכותיים ובין פריטי הריהוט אשר ישמשו אותם במשך תקופה קצרה בלבד.
קנייה של נדנדות לחצר כדאי להנחות תוך שיקולים של נוחות, בטיחות, עיצוב, עלויות ואיכות.
בחירה במוצר אשר עונה לכל הדרישות והציפיות תתגלה חכמה בטווח הארוך.
 

אלו נדנדות תהיינה הנוחות ביותר?

במידת האפשר, כדאי להגיע אל אולם התצוגה ולהתנסות בנדנדה במקום. נדנדות גינה מעץ מלא המשלבות כריות ריפוד רכות עשויות בדים עמידים תהיינה נוחות להפליא. כאשר מוסיפים לנדנדה גם גגון הצללה, ידיות ומשענת נוחה, החוויה הופכת טובה עוד יותר.
את נוחות המתקן יש לבחון גם תוך סקירת גודל החצר מול גודל הנדנדה והטווח אותו היא דורשת לשם תנועה תקינה. הנדנדה הנוחה ביותר היא זו אשר תואמת את התנאים בשטח ואת ההעדפות האישיות של בני הבית, יש המעדיפים נדנדות יציבות עם כריות ריפוד איכותיות, בעוד שאחרים יעדיפו דווקא נדנדות ערסל מסוגים שונים.
 

נדנדות לחצר עם ילדים

בטיחות היא פרמטר מאוד חשוב, כאשר מדובר בבית עם ילדים, הבטיחות מקבלת משמעות רבה עוד יותר. כדאי לבחון נדנדות לחצר תוך התייחסות לפינות חדות או מבנים עדינים אשר עלולים לסכן את הילדים. הילדים הקטנים מאוד אוהבים נדנדות לחצר, בחירה נכונה של נדנדה בטיחותית המתאימה לכל המשפחה תשרת את הצרכים של הילדים הקטנים היטב.
נגלה להורים כי הילדים הקטנים נרדמים במהרה תוך נדנוד קל תחת כיפת השמיים.
 

פרמטרים של איכות בבחירת ריהוט גינה

  • יש לשים לב לאיכות חומרי הגלם ולעמידותם בפני תנאי מזג האוויר. נדנדות לגינה עשויות עץ מלא ושאר חומרים טבעיים מגלות עמידות טובה בפני רטיבות ומזג אוויר יבש ולח.
  • בחירה של נדנדות לחצר כדאי לבסס על בדיקת חוזק הצירים של הנדנדה.
  • כדאי לבדוק את האפשרות לפרק ולכבס את בדי הריפוד ואת הכריות. מיד כאשר מופיעים סימנים ראשונים של גשם כדאי להרחיק את כריות הריפוד אל מקום יבש. 
 

מחירים של נדנדה לחצר

פערי המחירים בענף נובעים לרוב מפערים באיכות המוצר. בעבור ריהוט גינה עשוי עץ טבעי ושאר חומרי גלם איכותיים תתבקשו לשלם מחירים המשקפים את שווי המוצר. נדגיש כי בעת בדיקת הצעות המחיר יש לברר האם הצעת המחיר כוללת גם הובלה והרכבה של הפריט בבית הלקוח. כמו כן, חשוב לברר האם אל הקנייה מצטרפת גם תעודת אחריות

בחירת נדנדה לגינה
אהבתם את העמוד? שתפו:
יש לכם שאלה?
מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך
התקשרו - 052-6663369
או מלאו את הטופס הבא:
צור קשר
צור קשר