סל הקניות שלך (0)

מזרני ספוג לפינות זולה וריהוט גןספוגי ישיבה - הסוגים, השימושים וההבדלים בניהם.

ספוגי ישיבה - הסוגים, השימושים וההבדלים בניהם

אבני היסוד לישיבה נוחה ואיכותית
בעודכם מסגננים את הגינה ומעניקים לה משמעות אישית ואופי, בחירת ריהוט הגינה מאוד חשובה. ריהוט גן מכל סוג שהוא מגיע בשילוב ריפודים עשירים הכוללים מזרנים וכריות. אותם ריפודים יכולים להיות נוחים מאוד, איכותיים ושימושיים לאורך זמן ובאותה מידה יכולים להוות מטרד ולהתקלות בקלות ובמהירות. ריפודים לריהוט גן מורכבים מסוגי ספוגים שונים. לכל ספוג התכונות הייחודיות לו ולכן עליכם להבין קצת בנושא על מנת לקבל תמורה לכספכם.


הספוג וסוגיו השונים: 

ספוג הוא למעשה חומר פלסטי מוקצף שנקרא פוליאוריטן מוקצף, הוא משמש אותנו במוצרי צריכה רבים, החל ממזרני ישיבה ושינה, פתרונות אריזה, כחומר מבודד, בידוד תרמי ועוד מגוון שימושים שונים. קיימים סוגי ספוג שונים כאשר כל קטגוריה משמשת לצרכים אחרים. את סוגי הספוג ניתן לזהות על פי צבע הספוג עצמו. הספוג בצורתו המקורית מגיע בצבע הלבן כאשר הצבע אשר מוכנס לתוך הספוג בא להבדיל בין סוגי הספוג השונים, דחיסותם ומשקלם.
 

ספוג הלבן.

הספוג הלבן הוא הספוג הסטנדרטי, איכות ועמידות הספוג היא נגזרת ישירה מהמשקל ורמת הדחיסות שלו. כאשר הספוג הלבן הפשוט ביותר נקרא גם ספוג 18, כלומר משקל הספוג הינו 18 ק"ג לכל מטר מעוקב. משקל הספוג מציין את רמת הדחיסות שלו. ספוג לבן במשקל 18 ק"ג משמש בעיקר לפתרונות אריזה שונים או למוצרים שהשימוש בהם אינו אינטנסיבי כמו שכיבה ושינה ופחות לישיבה בגלל חוסר הדחיסות הגורמת לו לאבד את צורתו בעת לחץ חוזר ונשנה. 
 

ספוג לבן 27 ק"ג.

 סוג הספוג הנפוץ והשימושי ביותר בתחום ריהוט הגן, מזרנים לריהוט גינה מיוצרים מספוג זה.  ספוג במשקל של 27 ק"ג הוא ספוג בעל רמת דחיסות גבוהה יותר, מה שהופך אותו לספוג עמיד ואיכותי יותר שאינו משנה את צורתו במשך הזמן. 
מזרנים וכריות לריהוט גן

ספוג כחול. 

הספוג הכחול מגיע במשקל של 33 ק"ג לכל מטר מעוקב. ספוג בעל רמת דחיסות גבוהה יחסית ונחשב לספוג עמיד מאוד ואיכותי יותר מהספוג הלבן. רמת הדחיסות שלו והמשקל הכבד יוצרים ספוג יחסית קשה, אך גמיש ונעים לשכיבה. הספוג הכחול משמש בעיקר למזרני שינה ומומלץ בעיני רבים למזרני ילדים בגיל צעיר.
 

ספוג סגול.

ספוג רך יחסית המתאים בעיקר לשימוש בספות איכותיות ובמזרני ישיבה באיכות טובה. ספוג יקר יחסית לספוגים הלבנים והכחולים.  כיסוי הספוג עם ריפודים לריהוט גן באיכות גבוהה, יאפשרו לספוג אריכות ימים ושמירה על האיכות.
 
אז לפני שאתם בוחרים מערכת ישיבה לגינה, שימו דגש על הנוחות, בכדי שתוכלו ליהנות מהמרחב החיצוני בהנאה גדולה יחד עם המשפחה, לשבת או לשכב וליהנות מהשלווה. 
 
המאמר נכתב על ידי חברת פסים.
ריפודים לריהוט גן
אהבתם את העמוד? שתפו:
יש לכם שאלה?
מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך
 • כרית נוי panama city

  כריות נוי מסדרת citiz
  בעיצובי ערים מהעולם

  מידות:
  אורך: 45 ס"מ
  רוחב: 45 ס"מ
  70 60 ₪ ליחידה.
  מידע נוסף
 • ספסל קק"ל ילדים

  פינת המשחקים של הילדים
  בנוי מעץ אורן פיני מחוטא

  מידות:
  אורך: 97 ס"מ
  רוחב: 105 ס"מ
  גובה: 54 ס"מ
  400 349 ₪ ליחידה.
  מידע נוסף
 • שולחן קק"ל Medium

  שולחן קקל - 4-6 אנשים.
  רוחב פלטת שולחן: 75 ס"מ.

  מידות:
  אורך: 150 ס"מ
  רוחב: 160 ס"מ
  גובה: 72 ס"מ
   
  1000 800 ₪ ליחידה.
  מידע נוסף
 • מזרן ישיבה 50x50

  כריות ישיבה צבעוניות לכסא
  במחיר הכי זול שתמצאו

  מידות:
  אורך: 50 ס"מ
  רוחב: 50 ס"מ
  עובי: 8 ס"מ
  70 60 ₪ ליחידה.
  מידע נוסף
התקשרו - 052-6663369
או מלאו את הטופס הבא:
צור קשר
צור קשר