סל הקניות שלך (0)

סביבה לימודית בקלות ובמהירותעיצוב סביבה לימודית

רוצים לארגן לילדים עיצוב סביבה לימודית? עכשיו זה אפשרי

היום כהורים אנחנו מבינים לעומק את החשיבות של הלימודים בבית הספר ואת ההשפעה שיש להם על החינוך של הילדים שלנו. ציונים גבוהים אינם מעידים בהכרח על אינטליגנציה או חוכמה אך כולנו מעדיפים לראות 100 או 95 בתעודת סוף השנה ולא ציונים אחרים.

עיצוב סביבה לימודית לילדים שלנו היא חיונית עבור הרצון שלהם ללמוד, עבור הגישה שלהם ללימודים ועבור הדרך להצלחה שלהם. כמו שאנחנו רוצים לעבוד בסביבת עבודה נוחה ונעימה, גם הילדים, ולא משנה אם מדובר בילדים קטנים בכיתה א' או בנערים מתבגרים בני 14 רוצים להרגיש שמשקיעים בהם ומספקים להם אווירה לימודית מושלמת.
 
מזרני ישיבה וכריות נוי בבית שלכם יכולים לעשות עבורכם ועבור הילדים שלכם את השינוי המיוחל וגם אם הילד או הילדה שלכם מעדיפים את הטלוויזיה או הטלפון הנייד על פני המחשב או הספר זהו בהחלט מצב שנתון לשינוי. על מנת להצליח הילדים שלכם זקוקים להתמדה ועבודה קשה, התמדה ועבודה קשה ניתן להשיג מהילדים שלכם בעזרת אווירה ועיצוב סביבה לימודית שאותה תוכלו להשיג בקלות ובמהירות בעזרת פעולות פשוטות.


מבחר מוצרים מדליקים לשידרוג מהיר וזול בסביבה לימודית

 • כורסת ג'ימי Indoor

  פוף מעוצב ונוח להפליא
  מבחר בדי ריפוד לבחירה

  מידות:
  רוחב: 70 ס"מ
  גובה: 70 ס"מ
  עומק: 70 ס"מ
  800 435 ₪ ליחידה.
  מידע נוסף
 • פינת זולה BASIC

  פינת זולה למרפסות קטנות
  כולל מזרנים וכריות

  הסט כולל:
  ספסל זולה זוגי 120 ס"מ
  שני ספסלי זולה יחיד 60 ס"מ
  שולחן זולה

   
  1480 1250 ₪ ליחידה.
  מידע נוסף
 • פוף Cube

  פוף הדום מעוצב
  נוח, צבעוני ומדליק במיוחד!

  מידות:
  אורך: 40 ס"מ

  רוחב: 40 ס"מ
  גובה: 40 ס"מ
  190 150 ₪ ליחידה.
  מידע נוסף

עיצוב סביבות למידה בבית הספר

סביבה לימודית ואווירה של לימודים אינה חייבת להיות רק בבית הפרטי, אלא היא גם יכולה להיות בבית הספר. מזרנים וכריות לספריות בית ספר זו למשל דרך מעולה לגרום לילדים שלנו להגיע לספריה במקום למגרש המשחקים ולתפוס ליד ספר מרתק שיאתגר אותם מבחינה מחשבתית. מזרנים או כריות לספריית בית הספר הם הדרך ליצור אווירה לימודית ותחושה שללמוד ולהשכיל זה הדבר הכי כייף בעולם. 

הילדים בדור האחרון, וכנראה כך יהיה גם בדורות הבאים אינם מרוכזים בשום פעולה יותר מכמה דקות וזה נובע בין היתר מהסחות הדעת הרבות שישנם בעולם של ימינו וגם בגלל שההצלחה לספק אותם היא קטנה כי הם כבר חשופים להרבה מאוד דברים כבר בגיל צעיר. אם יוצאים מהקופסא וחושבים אחרת ובמקום לרדות ולצעוק עליהם שיישבו וילמדו מכינים להם סביבת למידה בבית הספר אפשר להשיג את המטרה הרצויה.

עיצוב סביבה לימודית


לא לפספס שום פרט

בנוסף לכריות והמזרנים המעוצבים והצבעוניים שאפשר להביא לביתכם או לבית הספר יש לשים לב גם לפרטים נוספים כגון פינות רכות בספריה. ספריה עם פינות חדות זה מסוכן, גם לילדים בני חמש וגם לילדים בני 10 ולכן עדיף למנוע מצבים מאוד לא נעימים בעזרת פעולה אחת פשוטה. 

לעצב לילד שלנו סביבה לימודית נשמע אולי כמו משימה מורכבת ומסובכת אבל אם משתמשים בצבעים הנכונים ובסגנון הנכון אפשר לראות תוצאות מהירות ומפתיעות. אנחנו צריכים לתת לילידם שלנו יותר קרדיט ולסמוך עליהם שהם רוצים ללמוד ורוצים לשבת עם ספרי קריאה וספרי לימוד, רק אם נבין שיש לנו כוח עצום לגרום לכך נוכל להתחיל להבין איך לעשות את זה. 

עיצוב סביבה לימודית
אהבתם את העמוד? שתפו:
יש לכם שאלה?
מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך
התקשרו - 052-6663369
או מלאו את הטופס הבא:
צור קשר
צור קשר