סל הקניות שלך (0)

איך בוחרים פינת זולה איכותיתעשרת הפרמטרים שעליכם לבדוק בעת רכישת פינת זולה לגינה

מבחן 10 - טיפים והמלצות לרכשית פינת זולה איכותית.

 רשימת עשרת הפרמטרים החשובים ביותר בעת רכישת פינת זולה לגינה
 מתעניינים במערכת ישיבה לגינה או למרפסת? בחרתם לרכוש פינת זולה צעירה וצבעונית?
 
גם אתם כמו רובנו עושים גוגל למוצר אשר אתם מעוניינים בו וסוקרים את השוק בדקות בודדות, תמונות מפוצצות, סרטונים, מצגות, מבצעים והנחות חד פעמיות קפצו לנגד עיניכם בדקות ספורות. כעת כל שנותר לכם הוא לבחור את היצרן ולהזמין את מבוקשכם, בידיכם מגוון רחב של יצרנים כאשר מפרט המוצר והמחיר די זהים האחד לשני ומתמונה רחוקה אין הבדלים מהותיים אשר ישפיעו על בחירת הספק מלבד פונקציית המחיר! אז זהו שלא! 
 
במאמר הבא אפקח את עיניכם לכל מה שאתם צריכים לשים לב אליו בעת רכישת פינת זולה בפרט וריהוט גינה בכלל.
למה ה"זולה" של חברת פסים היא האיכותית ביותר, מה אתם צריכים לדעת ולבדוק בעת רכישת פינת זולה ולמה לא כדאי לכם להתפשר על איכות המוצר. 
 

הפרמטר הראשון : אורך הספסלים. 

היצע פינות הישיבה הינו גדול ומגוון, עליכם לשים לב למידת המוצרים על מנת שיספקו את מבוקשכם. מידות ספסלי הזולה שחברת פסים מספקת הם: ספסל זולה זוגי באורך 140 ס"מ, ספסל זולה יחיד באורך 70 ס"מ. מידות אלו מעניקות מרווח ליושבים על ספסלי הזולה. יש לציין שספסל באורך 120 ס"מ או 100 ס"מ לא מספיק מרווח ולאחר הרכישה אין באפשרותכם לשנות זאת. 
 

הפרמטר השני:  רוחב המושבים.

רוחב המושבים הינו הגורם החשוב ביותר בעת רכישת פינת זולה. מכיוון שכריות הגב גדולות יש לשים לב שרוחב המושב של ספסלי הזולה מספיק רחב כך שגם יישאר מקום לישבן. פסים מייצרת ספסלי זולה ברוחב של 70 ס"מ ברוטו ו -60 ס"מ נטו ישיבה. מידות אלו מאפשרות להניח את כריות הזולה כך שנשאר מספיק מקום להתרווח בפינת הזולה. רוחב ספסל צר יותר יהווה בעיה בנוחיות הספסלים.
 

הפרמטר השלישי:  שיפועי אלכסון במושב.

חברת פסים מנסרת את רגלי המושב בשיפוע אלכסוני על מנת ליצור זווית ישיבה נכונה לקבלת נוחות מקסימלית. 

פינות הזולה של חברת פסים - איכות ללא פשרות

 • פינת זולה קפה

  פינת זולה זוגית
  בנוי מעץ אורן פיני מחוטא.
  כולל מזרנים וכריות.

  הסט כולל:
  2 יחידות ספסל יחיד
  1 יחידה שולחן זולה
  999 900 ₪ ליחידה.
  מידע נוסף
 • פינת זולה גדולה

  זולה לחמישה מקומות ישיבה
  כולל ריפוד במבחר צבעים

  הסט כולל:
  2 ספסלים זוגיים באורך 140 ס"מ
  1 ספסל יחיד באורך 70 ס"מ
  1 שולחן זולה מלבני באורך מטר
  2100 1800 ₪ ליחידה.
  מידע נוסף
 • פינת זולה קלאסית

  ספסלים גדולים ורחבים
  מיוצר בישראל, איכות גבוהה

  הסט כולל:
  1 ספסל זוגי גדול - 140 ס"מ
  2 ספסלי יחיד באורך 70 ס"מ
  1 שולחן זולה מלבני - 100 ס"מ
  1750 1490 ₪ ליחידה.
  מידע נוסף

הפרמטר הרביעי: פאזה במשענת הספסל.

פסים מנסרת את קורת המשענת על מנת ליצור משטח אחיד המאפשר את קיפול הספסל ומעניק גימור יפה ואיכותי לספסל. 


הפרמטר החמישי: חיבור לוחות הספסל בעזרת ברגי סיבית מגולוונים.

חברת פסים מחברת את ספסלי הזולה בעזרת ברגי סיבית מגולוונים ולא בעזרת תחליפים זולים כמו חיבורי סיכות למיניהם. חיבור בעזרת ברגים הינו חזק יותר ועמיד יותר לאורך הזמן בנוסף מראהו מקי ויפה יותר מחיבורי סיכות או מסמרים המחלידים ונשברים לאורך הזמן. 


הפרמטר השישי: שולחן הזולה.

גם כאן הבחירה בידיכם, אנו מאפשרים לכם לבחור את גודל השולחן הרצוי לפינת הזולה שלכם, מידות הסטנדרט הם: 35*60*120 או 35*50*100 (אורך - רוחב - גובה). השולחן בנוי בעזרת ברגי סיבית תוך שמירה על המשטח העליון של השולחן חלק ונקי מברגים. לשולחן יש מסגרת עץ אשר מעניקה לו מראה עשיר ומרשים יותר. 
 

הפרמטר השביעי: ריפודים לפינת הזולה.

חברת פסים מספקת ריפודים לפינת זולה מבד קורדורה חסין מים הניתן להסרה ולכיבוס. לרשותכם מגוון של למעלה מ -20 צבעים לבחירה באספקה מידית. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון הצבעים בקטלוג הצבעים הנמצא באתר.  
 

הפרמטר השמיני: שינוע ואחסנה.

 חשיבות אפשרויות השינוע והאחסנה הינו גורם מרכזי בשיקולי רכישת ריהוט גינה. קיפול הספסלים נותן אפשרות  להוביל את מערכת הישיבה כמעט בכל כלי רכב, בנוסף קיפול הספסלים מאפשר פתרון אחסון נוח ומינימלי לזמן הארוך.
 

הפרמטר התשיעי:  איכות החומרים.

השיקול החשוב ביותר בעת רכישת פינת זולה הוא איכות החומרים ממנה היא בנויה. חברת פסים מייצרת את כל מוצריה מעץ אורן פיני דרגה 5 אשר עבר תהליכי הקצעה וחיטוי (אימפרגנציה). יש לשים לב לעצים תחליפים כמו עץ לבן או עץ אורן צעיר יחסית. כמו כן שימו לב גם לאיכות חומרי הריפוד, ספוג מסוג sf  ברמת צפיפות 27 ק"ג נחשב לאיכותי ויחזיק לכם במשך שנים ארוכות, בדי ריפוד מבד קורדורה מסוג uly  הנם נעימים יותר למגע נאשר בדי קורדורה אחרים. איכות החומרים הוא הגורם המכריע . 
 

הפרמטר העשירי:  שירות, אחראיות, אמינות.

חברת פסים עוסקת  מעל 8 שנים בתחום ייצור ריהוט גינה מעץ מלא בכלל ופינות זולה בפרט, זאת המומחיות שלנו. כל מוצר נבנה בעבודת יד קפדנית ואיכותית בידי אדם אחד בלבד ולא כייצור המוני. אנו שמים לב לכל מוצר ומוצר אשר מסופק ללקוחותינו ומתייחסים אליו כאילו הוא המוצר הראשון שלנו. חברתנו מספקת אחריות לתוקף של שנה על כל מוצרי העץ. יש לציין כי אין אחראיות על בדי הריפוד לרבות קרעים.
   

 אז שלא יעבדו עליכם...

 קיצור אורך המושבים חוסך בעלויות חומרי גלם כמו עץ, ספוג ובד, קיצור רוחב המושב גם הוא חוסך בעלויות אלו וגרוע מכך, אינו מאפשר להכניס כריות גב לסט הישיבה שלכם ועל כן מציעים לכם פינות זולות ללא כריות גב.
חיסכון בעלויות העבודה אשר בא לידי ביטוי בוויתור על ניסור ועיבוד העץ ברגלי המשענת והמושב מקנה ישיבה פחות נוחה ונעימה ואינו מאפשר לספסל להתקפל כמו שצריך, דבר בגורם לשבירת צירי הספסל.
חיסכון באיכות החומרים אשר בא לידי ביטוי בשימוש בספוג זול, בד לא איכותי או תחליפי עץ מסוגים שונים פוגע באיכות המוצר.
 
אנו בחברת פסים מאמינים שככל שנהיה טובים יותר ונספק מוצרים איכותיים יותר כך נגדיל את קהל לקוחותינו.
 
חשוב לציין: 
 •  גם אצלנו בחברת פסים קיימים דגמים זולים יותר בדומה למה שמציעים אתרי קופונים ויצרנים שונים לצורך השוואת מחירים. המטרה הישירה שאנו מחזיקים דגמים אלו היא להגיע אל הלקוח, לספק לו את ההסברים ואת אפשרות הבחירה. 
 •  חברת פסים מתמחה מזה שנים בייצור פינות זולה באיכות גבוהה תוך התחשבות מתמדת בפונקציית המחיר אשר יהיה אטרקטיבי לכל לקוח ולקוח.
שובר לרכישת פינת זולה
אהבתם את העמוד? שתפו:
יש לכם שאלה?
מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך
התקשרו - 052-6663369
או מלאו את הטופס הבא:
צור קשר
צור קשר