סל הקניות שלך (0)

מוצרים מדליקים לגני הילדיםריהוט גני ילדים
חברתינו עוסקת בעיקר בשיווק וייצוא ריהוט גינה מעץ מלא ומיועד לאקלים הישראלי, אולם תחום הריהוט פונה לנישות רחבות נוספות אשר לכל אחת הייעוד המיוחד שלה. בכתבה הבאה נסקור את עולם ריהוט גני הילדים. חברתינו עוסקת בעיקר בשיווק וייצור ריהוט גינה מעץ מלא המיועד לאקלים הישראלי, אולם תחום הריהוט פונה לנישות רחבות נוספות אשר לכל אחת הייעוד המיוחד שלה. בכתבה הבאה נסקור את עולם ריהוט גני הילדים.
 

ריהוט לגני ילדים

תחום של ריהוט לגני ילדים תופס אט אט תאוצה בישראל, כאשר יותר ויותר בתי עסק מתחילים לייצר ולייבא בישראל מתקנים אלו. כאשר מדברים על ריהוט לגני ילדים, יש לעשות הפרדה בין רהיטים "רגילים", כגון; שולחנות, כיסאות, ארונות ודומיהם, לבין מתקני חצר – המתקנים המוכרים לנו, כגון; מגלשה. מאחר ומדובר בתחום מתפתח, בעל היצע גדול, חשוב בימים אלו יותר מבעבר, לשים לב לבטיחותם של רהיטים אלו. בעיקר מאחר ומדובר בסופו של דבר בילדים שלנו.
 

חפשו תו תקן

בין אם מדובר על ילדים או תינוקות, יש לשים תשומת לב יתרה להנחיות השונות המגיעות על האריזות מטעם בית היצרן או מכון התקנים הישראלי. למשל, אם בהגיעכם לרכוש כיסא תינוקות, דעו כי התקן הישראלי לכיסא גבוה לתינוק ת"י 14988 (ריהוט: כסאות גבוהים לילד - דרישות בטיחות) הוא תקן רשמי שדרישותיו מחייבות, על פי חוק. כלומר, חובה לייצר, לייבא ולשווק אך ורק כסאות גבוהים העומדים בדרישות התקן.  ההמלצות של מכון התקנים בהקשר זה, אינו רק ממליץ אלא אף בגדר חובה. על כן, יש לחפש בקפידה אחר הסימון שלו על גב האריזה, בבואכם לרכוש מוצר ריהוט כלשהו לילדים, או לרבות – אזהרות והכוונות שונות.
 

מה עוד לבדוק?

מעבר לאזהרות והסימונים על גבי המוצרים, מומלץ לעקוב ולבדוק בעת הרכישה ואחריה, על עוד מספר אלמנטים אשר חשיבותם יכולה לעיתים אף להציל חיים. למשל, חומרי. ממה מיוצר הריהוט? אם למשל עשוי עץ הוא, וודאו כי אין שבבי עץ ("קוצים"). בהקשר זה, חשוב גם לעקוב עם הזמן אחר ההתבלות של המוצר, ולוודא כי שבבים אלו אינם צצים במהלך השימוש. כמו כן, מבנה המוצר הוא משהו שכדאי לשים עליו תשומת לב יתרה. בידקו את יציבותו וחוזקו של הריהוט, והימנעו מקצוות חדים או פינות בהן הילד עשוי להיתקל ולהיפצע. מעבר לאלו, כמו בכל מוצר, כדאי לקרוא ולשים דגש על הסימון והוראות השימוש.
 

דגש על ריהוט לגן ילדים

בבואכם לבדוק את האיכות של ריהוט לגן ילדים, חשוב לבדוק כי הרהיטים השונים, אכן עומדים בתקן. לאחר ההרכבה, בצעו פעולות אשר בודקות את חוסן הריהוט, בטרם אתם מתירים לילדים להשתמש בהם. גם כאן, יש לבדוק כי אין פינות  או ציוד בולט העלול לפגוע. בנוסף, יש להפעיל כוח סביר על משענת היד, כמו גם על משענת הגב, בכדי לראות אם הכסא נוטה להתהפך. בצעו בדיקה זו גם על משענת הרגליים והמגש, במידה ויש, ובדקו שהמגש לא מתנתק, שהכסא יציב ולא נוטה להתקפל. במידה ומדובר על ריהוט לגני ילדים בדמות מתקני חצר, מומלץ לבצע התקנה של המתקנים על ידי שיפוצניק מוסמך, שכן מדובר בגוף קיבולת גדול, האמור להחזיק מספר ילדים בו זמנית, ועל כן צריך להיות מתוחזק ברמה גבוהה ומיוצב לחלוטין.
אהבתם את העמוד? שתפו:
יש לכם שאלה?
מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך
 • ערסל שכיבה יחיד Basic

  ערסל תליה למרפסת ולגינה
  מתאים לשכיבה של אדם אחד

  אורך: 180 ס"מ
  רוחב: 90 ס"מ
  כושר נשיאה: 100 ק"ג
   
  100 75 ₪ ליחידה.
  מידע נוסף
 • שולחן קקל Large

  שולחן קקל - 6-8 אנשים.
  רוחב פלטת שולחן: 60 ס"מ.

  מידות:
  אורך: 180 ס"מ
  רוחב: 140 ס"מ
  גובה: 72 ס"מ
  950 850 ₪ ליחידה.
  מידע נוסף
 • מבצע מתחלף

  חפשו את המבצע המתחלף
  שלנו באתר.

  מידי פעם נפתיע אתכם במבצע
  מתחלף לזמן מוגבל.

  כל הקודם זוכה ! ! !
  360 225 ₪ ליחידה.
  מידע נוסף
 • ספסל זוגי דגם סוהו

  ספסל ישיבה זוגי כולל ריפוד
  בנוי מעץ אורן פיני רמה 5


  מידות הספסל:
  אורך: 120 ס"מ 
  רוחב: 60 ס"מ
  גובה: 42 ס"מ
  690 ₪ ליחידה.
  מידע נוסף
התקשרו - 052-6663369
או מלאו את הטופס הבא:
צור קשר
צור קשר