סל הקניות שלך (0)

מוצרים מדליקים לגני הילדיםריהוט גני ילדים
חברתינו עוסקת בעיקר בשיווק וייצוא ריהוט גינה מעץ מלא ומיועד לאקלים הישראלי, אולם תחום הריהוט פונה לנישות רחבות נוספות אשר לכל אחת הייעוד המיוחד שלה. בכתבה הבאה נסקור את עולם ריהוט גני הילדים. חברתינו עוסקת בעיקר בשיווק וייצור ריהוט גינה מעץ מלא המיועד לאקלים הישראלי, אולם תחום הריהוט פונה לנישות רחבות נוספות אשר לכל אחת הייעוד המיוחד שלה. בכתבה הבאה נסקור את עולם ריהוט גני הילדים.
 

ריהוט לגני ילדים

תחום של ריהוט לגני ילדים תופס אט אט תאוצה בישראל, כאשר יותר ויותר בתי עסק מתחילים לייצר ולייבא בישראל מתקנים אלו. כאשר מדברים על ריהוט לגני ילדים, יש לעשות הפרדה בין רהיטים "רגילים", כגון; שולחנות, כיסאות, ארונות ודומיהם, לבין מתקני חצר – המתקנים המוכרים לנו, כגון; מגלשה. מאחר ומדובר בתחום מתפתח, בעל היצע גדול, חשוב בימים אלו יותר מבעבר, לשים לב לבטיחותם של רהיטים אלו. בעיקר מאחר ומדובר בסופו של דבר בילדים שלנו.
 

חפשו תו תקן

בין אם מדובר על ילדים או תינוקות, יש לשים תשומת לב יתרה להנחיות השונות המגיעות על האריזות מטעם בית היצרן או מכון התקנים הישראלי. למשל, אם בהגיעכם לרכוש כיסא תינוקות, דעו כי התקן הישראלי לכיסא גבוה לתינוק ת"י 14988 (ריהוט: כסאות גבוהים לילד - דרישות בטיחות) הוא תקן רשמי שדרישותיו מחייבות, על פי חוק. כלומר, חובה לייצר, לייבא ולשווק אך ורק כסאות גבוהים העומדים בדרישות התקן.  ההמלצות של מכון התקנים בהקשר זה, אינו רק ממליץ אלא אף בגדר חובה. על כן, יש לחפש בקפידה אחר הסימון שלו על גב האריזה, בבואכם לרכוש מוצר ריהוט כלשהו לילדים, או לרבות – אזהרות והכוונות שונות.
 

מה עוד לבדוק?

מעבר לאזהרות והסימונים על גבי המוצרים, מומלץ לעקוב ולבדוק בעת הרכישה ואחריה, על עוד מספר אלמנטים אשר חשיבותם יכולה לעיתים אף להציל חיים. למשל, חומרי. ממה מיוצר הריהוט? אם למשל עשוי עץ הוא, וודאו כי אין שבבי עץ ("קוצים"). בהקשר זה, חשוב גם לעקוב עם הזמן אחר ההתבלות של המוצר, ולוודא כי שבבים אלו אינם צצים במהלך השימוש. כמו כן, מבנה המוצר הוא משהו שכדאי לשים עליו תשומת לב יתרה. בידקו את יציבותו וחוזקו של הריהוט, והימנעו מקצוות חדים או פינות בהן הילד עשוי להיתקל ולהיפצע. מעבר לאלו, כמו בכל מוצר, כדאי לקרוא ולשים דגש על הסימון והוראות השימוש.
 

דגש על ריהוט לגן ילדים

בבואכם לבדוק את האיכות של ריהוט לגן ילדים, חשוב לבדוק כי הרהיטים השונים, אכן עומדים בתקן. לאחר ההרכבה, בצעו פעולות אשר בודקות את חוסן הריהוט, בטרם אתם מתירים לילדים להשתמש בהם. גם כאן, יש לבדוק כי אין פינות  או ציוד בולט העלול לפגוע. בנוסף, יש להפעיל כוח סביר על משענת היד, כמו גם על משענת הגב, בכדי לראות אם הכסא נוטה להתהפך. בצעו בדיקה זו גם על משענת הרגליים והמגש, במידה ויש, ובדקו שהמגש לא מתנתק, שהכסא יציב ולא נוטה להתקפל. במידה ומדובר על ריהוט לגני ילדים בדמות מתקני חצר, מומלץ לבצע התקנה של המתקנים על ידי שיפוצניק מוסמך, שכן מדובר בגוף קיבולת גדול, האמור להחזיק מספר ילדים בו זמנית, ועל כן צריך להיות מתוחזק ברמה גבוהה ומיוצב לחלוטין.


המוצרים שלנו:

 • שולחן קקל עגול לילדים

  מתאים לגני ילדים וגינות פרטיות
  בנוי מעץ אורן פיני רמה 5

  מידות השולחן:
  קוטר שולחן: 100 ס"מ
  קוטר הספסל: 150 ס"מ
  גובה ישיבה: 28 ס"מ
  1000 900 ₪ ליחידה.
  מידע נוסף
 • פינת ישיבה לילדים

  מערכת ישיבה חזקה לילדים
  מתאים לגני ילדים ובתים פרטיים

  הסט כולל:
  ספסל ילדים זוגי
  2 ספסלי ילדים יחיד
  שולחן ילדים
  1200 990 ₪ ליחידה.
  מידע נוסף
 • שולחן קק"ל ילדים

  שולחן יצירה מעץ לילדים.
  מתאים ל 2-4  ילדים. 

  מידות:
  אורך: 97 ס"מ
  רוחב: 105 ס"מ
  גובה: 54 ס"מ
  420 350 ₪ ליחידה.
  מידע נוסף
אהבתם את העמוד? שתפו:
יש לכם שאלה?
מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך
 • מזרן ישיבה 170x50

  מזרנים ארוכים במחיר קצר
  מזרנים לטריבונות וספסלי בטון

  מידות:
  אורך: 170 ס"מ
  רוחב: 50 ס"מ
  עובי: 8 ס"מ
  170 150 ₪ ליחידה.
  מידע נוסף
 • פוף לייקרה ענק

  פוף לייקרה ענק
  מגוון צבעים לבחירה

  מידות:
  אורך: 180 ס"מ
  רוחב: 80 ס"מ 
  599 490 ₪ ליחידה.
  מידע נוסף
 • מזרן ישיבה 45x45

  מזרון מרובע לישיבה במבצע
  כולל כיסוי הניתן להסרה וכיבוס

  מידות:
  אורך: 45 ס"מ
  רוחב: 45 ס"מ
  עובי: 8 ס"מ
  65 50 ₪ ליחידה.
  מידע נוסף
 • ריפוד כיסא גן Premium

  מתאים לכיסאות אייס והום סנטר
  מבד דוחה מים הניתן להסרה
  5 צבעי ריפוד לבחירה

  מידות:
  אורך: 110 ס"מ
  רוחב: 50 ס"מ
  149 129 ₪ ליחידה.
  מידע נוסף
התקשרו - 052-6663369
או מלאו את הטופס הבא:
צור קשר
צור קשר