חברת פסים

הסיפור שלנו

עבודה קשה, חריצות, שאפתנות, אמביציה, רצון ענק וליווי של איש אחד ומיוחד הולידו נגרייה קטנה וקסומה שמספקת עבודה לעשרות צעירים ומייצרת מוצרי ריהוט גינה כחול לבן!

הסיפור שלנו, צעד אחר צעד . . . 

אדיר צדף ואורי הראל

חברת פסים הוקמה בשנת 2006 על ידי אדיר צדף ואורי הראל.
כבחורים צעירים ונמרצים אהבנו את עבודות כפיים, אהבנו את היצירה והעשייה וחיפשנו את המקום אשר יספק לנו את התשוקה שלנו לעבודה, את היצירה וכמובן מקור פרנסה. התחלנו את דרכנו כעסק קטן לטיפול ואחזקת גינות פרטיות במושבי לב השרון. הכלים שעמדו לרשותנו היו דלים וכללו מספר כלי גננות בסיסיים ורכב ישן ששימש לעזר בעבודה. 

עם הרבה אמונה וכוח התמדה אינסופי, צברנו לקוחות והתחלנו לצבור ניסיון בתחום הגינון. 
בחלוף הזמן התפתחנו ועסקנו בהקמת גינות, מערכות השקיה ממוחשבות ותכנון צמחיה. אהבנו לעמוד בסוף יום העבודה עם בגדים מלוכלכים מעמל היום ולהתבונן במה שיצרנו במהלך היום, מה שתכננו בערב שלפני מוצג לנגד עינינו והתוצאה מושלמת ויפה. 

בעודנו עוסקים בעבודות גינון התחלנו לבנות מוצרים מעץ מלא ולמכור אותם ללקוחותינו ולאנשים נוספים דרך האינטרנט. 
לאור הביקוש הרב והתגובות החיוביות המשכנו ויצרנו מוצרים נוספים עד שהעיסוק בעץ גבר על תחום הגינון וכך נולדה חברת פסים. 
כמו בכל התחלה חדשה, הקשיים היו רבים, הדרך ארוכה אבל כוח הרצון היה בשמיים ולמרות שעבדנו במחסן בבית ההורים בגודל 12 מטר מרובע שלרשותנו מסור קטן משייפת ומברגה צברנו לקוחות רבים. 

הפידבקים שלכם, הלקוחות, דחפו אותנו הלאה ובמשך הזמן סל המוצרים שלנו התרחב ובנוסף למוצרי העץ נוספו מוצרים נוספים כמו מזרני הישיבה וכריות הנוי, פופים מעוצבים, ערסלים, אדניות ועוד ועוד. 
האינטראקציה שלנו עם הלקוחות היא שהביאה את חברת פסים להיות היום לחברה מובילה לייצור ושיווק פינות זולה ומוצרי ריהוט גן מעץ מלא המיוצרים בארץ.

כיום יושב מחסן החברה במושב גאולים שבלב השרון ואנו ממשיכים לגדול, לצבור לקוחות ולהתפתח.
אנו מזמינים אתכם לבוא ולהיות חלק מהתהליך וליהנות ממוצרינו השונים. 

הקו המנחה שלנו  
חברת פסים הוקמה במטרה ליצור ולייצר פתרונות ישיבה מעוצבים, נוחים, נעימים המסומנים בתג כחול לבן מיוצר בישראל והכי חשוב - נגישים לכל כיס! מטרה זו הוצבה לנגד עינינו ואנו עושים כל שביכולתנו לספק לכם מוצרים איכותיים במחיר אטרקטיבי והוגן.