שולחנות קקל להשכרה

השכרת שולחן קקל

שולחנות קקל להשכרה

שולחן קקל

שולחנות קקל, הידועים גם כשולחנות פיקניק, הם פתרון נהדר למגוון של צרכים. אפשר לשבת סביבם בחצר של הבית, הם נהדרים לילדי בית הספר או הגנים בזמן ההפסקה. שולחנות קקל אלה מצוינים גם לעובדים במפעל שיוצאים להפסקה ואפילו פתרון ישיבה למסעדות ולבתי קפה בחוץ. אלה שולחנות שמשתלבים גם באירועים מכל מיני סוגים, אירועים שנערכים בחוץ, כך שמדובר בפתרון ישיבה פונקציונאלי שמשרת אותנו בשלל של מצבים.

את שולחנות הקקל ניתן לקנות ואפשר גם לשכור למשך תקופת זמן מסוימת, בהתאם לצורך וגם לתקציב. אצלנו, בפסים, מוצעים לכם מבחר רחב של שולחנות קקל להשכרה, במגוון של דגמים, עיצובים וגם מחירים. תוכלו לשכור אותם לכל פרק זמן שתרצו כדי שאתם, הלקוחות שלכם, אורחי האירוע שלכם או אולי העובדים או תלמידי בית הספר, ייהנו מהם, ובעיקר מהנוחות הרבה שהם מציעים.

איפה ניתן להזמין שולחן קקל להשכרה?

מהיום אתם לא צריכים להסתובב בין החנויות ולחפש שולחן קקל להשכרה. במקום אחד, תחת קורת גג אחת תוכלו למצוא באתר שלנו, בפסים, בדיוק מה שאתם מחפשים. את הזמנת שולחנות הקקל להשכרה תוכלו לעשות אונליין, ישירות באתר, או באמצעות הטלפון שלנו, ב – 052-6663369. אם בעבר כדי ליהנות משולחן קקל הייתם מחוייבים לרכוש אותו, הרי שכיום הסיפור הוא אחר ואפשר גם לשכור שולחנות דרך אתר האינטרנט של החברה בקלי קלות.

כמה עולה שולחן קקל להשכרה?

עלות השכרת השולחן נקבעת בהתאם לסוג שולחן הקקל הנבחר, בהתאם למיקום וגם למשך זמן השכרתו. עלות זו איננה כוללת את עלות הובלת השולחן אל היעד. לפניכם מחירון השכרת שולחנות קקל לאירועים ל- 24 שעות:

סוג השולחן  מספר אנשים מומלץ  טווח מחירים להשכרה ל- 24 שעות 
 השכרת שולחן קקל 150 ס"מ  4 מבוגרים / 6 ילדים  100-140 ₪ 
 השכרת שולחן קקל 180 ס"מ  6 מבוגרים / 8 ילדים  110-150 ₪ 
 השכרת שולחן קקל ענק 250 ס"מ  10 מבוגרים / 12 ילדים  150-180 ₪ 
 השכרת שולחן קקל ילדים 97 ס"מ  4 ילדים  80-110 ₪ 
 השכרת שולחן קקל עגול - קוטר שולחן 100 ס"מ  6 מבוגרים / 8 ילדים  200-240 ₪ 
 השכרת שולחן קקל עגול לילדים  6 ילדים  170-200 ₪ 
 השכרת שולחן קקל מרובע  8 מבוגרים / 12 ילדים  220-260 ₪ 
  • המחיר אינו כולל הובלה לבית הלקוח.
  • המחיר עשוי להשתנות ביחס לעלות חומרי הגלם ולתקופת השכירות.
  • לקבלת הצעת מחיר להשכרת שולחנות יש ליצור קשר בטלפון: 052-6663369 או במייל: passim9@gmail.com.

שולחן קקל – לקנות או לשכור?

שולחן קקל ענק

כשבוחנים את שתי האפשרויות: רכישה או השכרה של שולחן קקל, מגלים יתרונות לכל אפשרות. יחד עם זאת, כדי ליהנות מיתרונות אלה, כדאי לוודא שאכן בוחרים באפשרות הנכונה, תוך התייחסות למכלול הצרכים הקיימים. אפשרות של קניית שולחן קקל כרוכה בעלויות הנעות בין 850 ₪ ל-3,000 ₪, תלוי בדגם השולחן, הגודל שלו, האם מגיע עם גגון ועוד.

אם אתם זקוקים לשולחן ליום אחד או לימים ספורים, השכרה היא בהחלט פתרון מתאים. גם כאשר זקוקים לכמות גדולה של שולחנות קקל לאירועים. בנוסף, אם מדובר באירוע הנערך במקום מסוים, שאותו יש "לקפל" בסופו, כלומר, שולחנות הקקל ושאר הציוד לא אמורים להישאר בו, הרי שאין טעם לרכוש שולחן קבוע, אלא לחפש שולחן זמני להשכרה, שאותו אפשר להחזיר לאחר השימוש.

אם שולחנות הקקל יכולים להישאר קבועים במקום וזקוקים להם למשך זמן בלתי מוגבל, הרי שאפשרות של רכישה היא המשתלמת ביותר. בכל מקרה, למתלבטים, ניתן תחילה לשכור את השולחן ולאחר מכן, אם מרוצים, לרכוש אותו, כך שיישאר בקביעות במקום שבו הוא הותקן. 


שולחן קקל לאירועים 

השכרת שולחן קקל יכולה להיות רלוונטית במצבים שונים, ובעיקר נעזרים בכך במסגרת אירועים מכל מיני סוגים. שולחן קקל להשכרה יכול להתאים לאירועים קטנים וגם גדולים, כמו חתונות, פסטיבלים, מסיבות רחוב, לצד דוכני מזון ולכל חגיגה שנערכת באוויר הפתוח, אפילו בפארקים וגם בגינות ציבוריות. גם לבתי ספר, לגני ילדים או לעסקים בכל מיני תחומים המתכננים אירוע כלשהו.

שולחנות קקל, שאותם ניתן לשכור הם הפתרון הנכון. לא תמיד יש צורך בשולחן קקל קבוע באותו מקום ולעיתים זקוקים לכמות גדולה מאד של שולחנות קקל, אך לפרק זמן קצר. שולחנות אלה מאפשרים את החיבור המושלם בין אותם אנשים או ילדים אל הטבע, אל האווירה שבמקום וגם את הכיף, שמוצע בחוץ. כך או כך, במידה ורוצים לאחר האירוע לרכוש את השולחנות, או חלק מהם, ניתן לעשות זאת, כאמור, במחיר משתלם.

מתכננים אירוע וזקוקים לפתרונות ישיבה נוחים? מעוניינים בשולחנות קקל לתקופה קצרה? בפסים מעמידים לרשותכם שולחנות קקל בשלל של דגמים וגם מידות שונות שניתן לשכור ל-24 שעות או יותר. כל זאת, במחירים אטרקטיביים ובתנאים נוחים. לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים על השכרת שולחנות קקל, צרו אתנו קשר. נשמח לעמוד לרשותכם.