ריהוט גן

כמה עולה ריהוט גן?

ריהוט גן בפסים

בא לכם לחדש את הגינה שלכם בריהוט גן ואביזרי חוץ מגניבים ומדליקים? 

ריהוט גן

כשהאביב בפתח והשמש כבר מבצבצת לה מבעד לעננים, כולנו יוצאים לגינה הפרטית שלנו, אם זה במרפסת השמש, בחצר או בגינת הגג, מנקים את הלכלוך שהצטבר בחורף וכבר מתכננים מה ואיך נעשה בפיסת גן העדן הפרטית שלנו.

אנו בחברת פסים דאגנו רבות על מנת להפוך את המשימה הזאת לקלה, נוחה, נעימה ובעיקר לחוויה לא יקרה. לצד מוצרי הגינה שכולנו מכירים אנו מספקים בדיוק את המוצרים שכולם מחפשים, המוצרים שמעניקים ערך מוסף לגינה ושכולם מדברים עליהם החל מייצור פינות זולה צבעוניות במגוון גדלים וסגנונות, נדנדות גינה מעוצבות, ערסלים, פופים, אדניות לצמחייה גבוהה ונמוכה, שולחנות קקל למבוגרים ולילדים, מזרנים וכריות צבעוניים, הדומי ישיבה מקושקשים ועוד המון מוצרים מגניבים לריהוט הגינה הפרטית שלכם.

כמה עולה ריהוט גינה?

אז כמה באמת עולה לשדרג את ריהוט הגינה? כמובן שאין נוסחה מדויקת לחישוב הסכום המדויק שנאלץ להפנות לטובת שדרוג הגינה אך חשוב לדעת שניתן לשדרג את הגינה כמעט בכל סכום. במידה ואין בידיכם תקציב גדול לשדרוג ריהוט הגינה יש המון פתרונות ורעיונות מקוריים לשדרוג ריהוט הגינה ללא הוצאה כספית גדולה, החל ממוצרים הניתנים להרכבה עצמית כמו שימוש במשטחי עץ כפינות ישיבה לגינה, שימוש בחומרי גלם ישנים כמו חביות עץ המשמשות לאדניות גינה או צמיג ישן היכול לשמש כנדנדת ילדים מגניבה.

אפשרות נוספת היא רכישה של מוצרים קיימים המתחלקים למספר רמות מחירים החל מריהוט גן יוקרתי המיובא לרוב מארצות המזרח ועד לריהוט גן זול יותר המיוצר לרוב בארץ. רכישת ריהוט גן המיוצר בארץ תהיה זולה משמעותית בכ- 60% מאשר רכישת ריהוט גן המיובא מארצות זרות.

הגדירו תקציב מראש!

בעודכם מתכננים את הגינה הפרטית שלכם עליכם להחליט על תקציב מוגדר מראש ולהחליט אילו מוצרים אתם חייבים ואילו מוצרים יהיו בגדר מותרות. לאחר שתגדירו את מוצרי החובה שאתם רוצים תתחילו לבצע סקר שוק אודות המוצרים השונים ולבדוק בדיוק כמה עולה כל דבר ומה מתאים לכם מבחינת תקציב. שימו לב שלכל מוצר ומוצר תמצאו מגוון רחב של רמות מחירים.

כמה עולה פינת זולה לגינה?

פינת זולה ענקית

פינת זולה לגינה משמשת כפיתרון מושלם לכל שדרוג גינה, מדובר במוצר זול ושימושי במיוחד שעלותו נמוכה יחסית והוא תופס מקום, נפח ונותן הרבה נוכחות בגינה. פינת זולה הינה פתרון ישיבה מושלם לכל גינה וגינה.

כמה עולה פינת זולה לגינה?

בפניכם מספר אפשרויות ורמות מחירים של עלות פינת זולה לגינה החל מבניית פינת זולה ממשטחי עץ, רכישת עצים ממחסן עץ ועד רכישת פינת זולה מושלמת ישירות מהיצרן.
פינת זולה כוללת ספסל זולה זוגי, 2 ספסלי זולה יחיד, שולחן זולה, מזרני ישיבה וכריות גב. שימו לב שגם באיכות חומרי הגלם יש משחק רב. למידע נוסף אודות חומרי הגלם הדרושים לבניית פינת זולה מידות ותכונות נוספות אתם מוזמנים להיכנס למאמר: ספסל זולה זוגי עשה זאת בעצמך.

מחירון פינות זולה להרכבה עצמית / רכישה מהיצרן / רכישה בחנות ריהוט גן / פינת זולה ממשטחי עץ:

 פינת זולה  מפרט פינת זולה כמה עולה 
 שימוש במשטחי עץ שימוש במשטחי עץ לבסיס פינת הזולה ורכישת מזרנים וכריות ישירות מהיצרן  עלות משטחי עץ - 200 ₪
עלות מזרנים וכריות - 550 ₪
סה"כ עלות פינת ישיבה = 710 ₪
 
 עשה זאת בעצמך רכישת עצים ממחסן עצים ובנייה עצמית, רכישת מזרנים וכריות ישירות מהיצרן  עלות עצים וברגים - 450 ₪
עלות מזרנים וכריות - 550 ₪
סה"כ עלות פינת זולה = 1,000 ₪ 
קיט להרכבה עצמית  רכישת קיט להרכבה עצמית, רכישת מזרנים וכריות ישירות מהיצרן  עלות קיט להרכבה עצמית - 790 ₪
עלות מזרנים וכריות - 550 ₪
סה"כ עלות פינת זולה = 1,340 ₪ 
 פינת זולה ישירות מהיצרן רכישת סט פינת זולה ישירות מהיצרן  ספסלים, שולחן, מזרנים וכריות = 1,450 ₪ 
פינת זולה מחנויות ריהוט גן  רכישת סט פינת זולה מחנות ריהוט גן   ספסלים , שולחן, מזרנים וכריות = 1,600-1,900 ₪  

פינת זולה ישירות מהיצרן 

רכישת פינת זולה ישירות מהיצרן היא המשתלמת ביותר מבחינת איכות פינת הישיבה ומבחינת המחיר. ישנם מספר יצרנים עיקריים שלרובם מוצר איכותי אך יש לשים לב לאיכות המוצר הן מבחינת איכות חומרי הגלם והן מבחינת איכות העבודה וטיב העבודה. מספר פרמטרים עיקריים שיש לשים לב אליהם הם: חיתוך אלכסוני של רגלי הספסלים, חיתוך פאזה במשענת המושב המאפשר את קיפול הספסלים בצורה מלאה, איכות מזרןן הישיבה והעובי שלו וכמובן איכות ריפוד פינת הזולה. אנו בפסים מתחייבים למוצר האיכותי ביותר ולמחיר האטרקטיבי ביותר שתמצאו בשוק!

מחירון פינות זולה של חברת פסים:

  • פינת זולה קפה - ספסל זולה יחיד * 2 + שולחן זולה + מזרנים וכריות = 850-990 ₪
  • פינת זולה קלאסית - ספסל זולה זוגי + ספסל זולה יחיד * 2 + שולחן זולה = 1,390-1,600 ₪
  • פינת זולה גדולה - ספסל זולה זוגי * 2 + ספסל זולה יחיד + שולחן זולה = 1,650-1,950 ₪
  • פינת זולה ענקית - ספסל זולה זוגי * 2 + ספסל זולה יחיד * 2 + שולחן זולה = 1,900-2,100 ₪
  • המחירים משתנים בהתאם לעלויות חומר הגלם. 

כמה עולה נדנדה לגינה?

נדנדה דגם ביאליק

ישנם מספר פרמטרים המשפיעים על מחיר נדנדות הגינה, הפרמטר הראשון והעיקרי הוא סוג החומר ממנו בנויה הנדנדה. נדנדות מפלסטיק יהיו לרוב זולות יותר לעומת נדנדות מראטן או מעץ מלא. הפרמטר השני הוא גודל הנדנדה המשפיע ישירות על המחיר שלה. גורם נוסף המשפיע על מחיר נדנדה לגינה הוא האביזרים הנלווים לנדנדה, מזרן ישיבה לנדנדה, כריות תואמות, גגון להצללה מפני השמש, מדף צד להנחת כוסות או אפילו חיזוקים מיוחדים המקנים לה חוזק ויציבות מרבית. כמובן שיש לשים לב לאיכות המוצר, לחוזק שלו וליצרן שלו.

שימו לב בין נדנדות המיוצרות בישראל לבין נדנדות המיובאות על ידי עשרות חנויות ריהוט גינה ומשווקות בהמונים ברחבי הרשת. אנו ממליצים לכם על נדנדות גינה מעץ מלא תוצרת כחול לבן ומיוצרות בישראל. נדנדות מעץ מלא הינם חזקות, יפות עמידות והכי חשוב מיוצרות בישראל ומעודדות את התעשייה והמסחר בארץ.

מחירון נדנדות גינה מומלץ

 דגם קצת על הנדנדה   טווח מחירים    
    נדנדות פלסטיק פשוטות       אורך חיים קצר, איכות בסיסית, עיצוב מגושם, מכירה סיטונאית בחנויות ואתרי קופונים   300-1,200 ₪ 
נדנדות ראטן איכותיות  אורך חיים של 3-5 שנים, נדנדות מעוצבות, תמורה סבירה ביחס למחיר  800-2,500 ₪ 
נדנדות עץ  אורך חיים ארוך, נדנדות מעוצבות ולרוב מאובזרות    1,500-2,990 ₪   
נדנדות ברזל  אורך חיים ארוך, נדנדה כבדה ומגושמת לגינה  1,800-3,600 ₪ 

נדנדות הגינה של חברת פסים

חברתנו מתמחה בייצור נדנדות גינה איכותיות מעץ מלא ומשווקת ישירות ללקוח הסופי במחירים אטרקטיביים ונוחים לכל כיס.

  • נדנדה דגם ביאליק - סטנד נדנדה מהודר, מושב נדנדה מעוגל לנוחות מקסימלית, מזרן ישיבה וכרית נוי במחיר 1,790 ₪.
  • נדנדת פסים - סטנד נדנדה מעוצב הכולל גגון הצללה מפני השמש, מושב מעוגל לנוחות מקסימלית, מזרן ישיבה וכרית נוי. חיזוקי ברזל ייחודיים המעניקים לנדנדה חוזק מירבי, מדף צד להנחת כוסות במחיר 2,390 ₪.
  • ספסל נדנדה לתלייה - ספסל נדנדה לתלייה על פרגולה קיימת או סטנד נדנדה קיים הכוללת מזרן ישיבה וכרית נוי במחיר מיוחד של 950 ₪ בלבד. 

כמה עולה שולחן קקל?

שולחן קקל

שולחנות הקקל המוכרים לנו מיערות קרן קיימת הפכו לטרנד בגינות הפרטיות, בתי מסחר, מפעלים, מוסדות בתי ספר. 
שולחן קקל הינו פיתרון ישיבה ואירוח מושלם, זול ומקורי. שולחן קקל המשלב בצידיו ספסלי ישיבה תואמים הינו מוצר הדגל של חברת פסים.
חברתינו מתמחה בייצור ושיווק שולחנות קקל לתעשייה ולפרטיים במגוון גדלים לבחירה.

מחיר שולחנות קקל מתחיל ב - 550 ₪ לקיט להרכבה עצמית, עלות שולחן קקל מורכב נע בין 750-1,200 ₪ ביחס לגודל שלו.
מחירון שולחנות קקל של חברת פסים:

דגם שולחן     אורך         רוחב       גובה        פלטת שולחן        מחיר        מחיר לקיט    
 REGULAR  150  140 72   60 800 ₪  650 ₪ 
MEDIUM  150  160  72   75 900 ₪  700 ₪ 
LARGE  180   140  72   60 900 ₪  700 ₪ 
   X - LARGE     180   160 72    75  990 ₪  750 ₪ 
ילדים  97   105  54   50 450 ₪  350 ₪ 

ריפודים לריהוט גן?

לכולנו יש ריהוט גן, בין אם מדובר במערכת שולחן וכסאות המשמשת כשולחן אוכל לגינה, או פינת ישיבה מפנקת מראטן או קש, פינות זולה מעץ מלא או מיטות שיזוף מגניבות או אפילו ריהוט גן מפלסטיק או ברזל.
כל הסוגים והסגנונות השונים של רהיטי הגן השונים מספקים לנו פתרונות ישיבה ואירוח בגינה, כל סוגי רהיטי הגן מחייבים בשלב הראשוני או בשלב מאוחר יותר ריפוד לריהוט הגן. בין אם מדובר במזרנים וכריות לפינות זולה או במזרן למיטת שיזוף, אולי כריות מושב לכסאות לפינת אוכל או סתם כריות רביצה לפטיו בגינה. 

כמה עולה ריפוד לריהוט גן ?

ריפודים לריהוט גן מתחלקים ל- 2 קטגוריות עיקריות, הקטגוריה הראשונה היא מזרנים לריהוט גן המשמשים כמזרנים לספסלים, לפינות זולה, לנדנדות, למיטות שיזוף וכו', הקטגוריה השנייה היא כריות לריהוט גן המשמשות ככריות גב ומשענת לספסלים ופינות רביצה שונות.

מחיר מזרנים לריהוט גן משתנה על פי גודל המזרן, סוג הספוג וסוג הבד. מחיר מזרן ישיבה קטן במידות 8*40*40 המשמש כמזרן לכסא אוכל גבוה לשולחן חצר מתחיל ב - 40 ₪ למזרן ישיבה ומגיע גם ל - 150 ₪ למזרן ישיבה.
מזרנים לפינות זולה מגיעים בדרך כלל במידות של 8*60*140 לספסל זולה זוגי או 8*60*70 לספסל זולה יחיד ונעים בין 120 ₪ - 250 ₪ או 80 ₪ - 140 ₪ בהתאמה. 
מזרנים למיטות שיזוף נעים בין 220 ₪ ומגיעים גם ל 500 ₪ למזרן למיטת שיזוף. מחיר מזרני נדנדה נע בין 70 ₪ ומגיע למחיר מזרן של 350 ₪.

כמו שאתם רואים פער המחירים גדול ואינו מוסבר לעין לא מקצועית ולכן עליכם לבצע סקר שוק מקיף ולהבין בדיוק איזה ריפוד אתם קונים ולכמה זמן הוא יכול לשמש אתכם.

הקטגוריה השנייה בתחום ריפודים לריהוט גן הינה כריות גב ומשענת. מחיר כריות קטנות במידות 40*40 או 50*50 נע בין 40 ₪ לכרית ומגיע למחיר 100 ₪ לכרית, מחיר כריות גדולות יותר במידות 60*60 או 70*70 מתחיל ב - 60 ₪ ומגיע ל 250 ₪ לכרית. 

 

מבולבלים? בואו נעשה קצת סדר:

כמו שראיתם,  טווח המחירים של ריפודים לריהוט גן משתנים והפערים ביניהם גדולים ומשמעותיים. אז איזה ריפוד אתם צריכים וכמה עליכם לשלם עבור זה.
שימו לב! מחיר ריפוד לריהוט גן מושפע בעיקר מסוג הבד שמרפד את המזרנים והכריות:

סוג הבד  תכונות  אורך חיים   צבעי ריפוד לבחירה
 בד קורדורה קל לניקוי
   ניתן להסרה וכיבוס   
דוחה מים
דוהה בשמש
כשנה בשמש ישירה
כשנתיים עד שלוש במקום מקורה חלקית
  כחמש עד שבע שנים במקום מוצל 100%   
מבחר צבעים לבחירה 
  בד דראלון / סאן / סאנברלה    קל לניקוי
ניתן להסרה וכיבוס
דוחה מים
בעל הגנת U/V

כשנתיים בשמש ישירה
כשלוש עד חמש שנים במקום מקורה 

  כעשרה צבעי ריפוד לבחירה   

 

ריפוד לריהוט גן

מחיר בד קורדורה  / פוליאסטר הוא הזול משני סוגי הבדים ומחירו סביר וזול יחסית לבד עם הגנת uv, מחיר בד עם הגנת uv יכול להגיע לעד פי 8 ממחיר בד קורדורה ומכך מושפע מחיר המזרן.
מחיר מזרן או כרית מבד דראלון יקר פי 4-5 ממחיר מזרן מבד קורדורה ומחישוב מהיר של אורך החיים שלו אתם יכולים להבין שאתם יכולים להחליף את ריפוד המזרן בחמש עד שבע שנים הקרובות במחיר המזרן של בד הדראלון.
ההמלצה שלנו - ריהוט הגינה תמיד מתבלה ומתלכלך, הצבע שלו דוהה גם שמדובר במזרנים עם הגנות מיוחדות של קרני השמש, ולכן עדיף לכם לרכוש מזרן במחיר סביר ושניתן להחליף לו את הכיסוי בלבד בעלות סמלית ולרענן ולחדש את צבעי הריפוד בכל תקופה מבלי לקרוע את הכיס.

ריפודים לריהוט גן ופינות זולה ישירות מהיצרן ובמחירים הכי זולים בשוק בהתחייבות!

חברת פסים הינה יצרנית ריפודים לריהוט גן הגדולה והמובילה בישראל. אנו מחזיקים עשרות מידות מזרנים במבחר צבעים והכל באספקה מידית במקום ובמחירים הכי זולים שתמצאו! 
אתם מוזמנים להתרשם ממגוון ריפודים לריהוט גן בעמוד הריפודים שלנו, לבצע רכישה מאובטחת בכרטיס אשראי או באמצעות pay pall , לבחור את צבע הריפוד שאתם הכי אוהבים ואפילו לבצע משלוח עד הבית במחיר זול ובאספקה מהירה.