מגזין פסים

מזרנים לגני ילדים

מזרני ילדים ישירות מהיצרן

גן הילדים הוא כנראה המקום הצבעוני והשמח ביותר שאנחנו פוגשים במהלך היום ולמרות כל הצבעים, המשחקים והצחוקים של הילדים תמיד אפשר להפוך אותו למקום עוד יותר מאושר ועם אווירה עוד יותר מחויכת ושמחה. מזרנים לגני ילדים מוסיפים המון חן לגן, הילדים נהנים לקפוץ עליהם, לשבת עליהם, לשחק עליהם וכמובן גם לנוח עליהם בעת הצורך.

אנחנו בפסים מציעים לקהל לקוחותינו מזרנים לגני ילדים ישירות מהיצרן לצרכן כדי שלא תצטרכו להוציא סכומים גבוהים וכדי שלא תצטרכו לחסוך במקומות אחרים. המזרנים שלנו איכותיים, גדולים, רחבים, צבעוניים וכמובן בטיחותיים כדי שכולם יוכלו ליהנות מהם וגם כדי שכולם יוכלו לחזור הביתה בשלום וליהנות מהם גם ביום שאחרי ללא חשש. מזרן שינה לגן ילדים 

מזרנים לגני ילדים

גני הילדים מלאים בילדים מפוצצים באנרגיה שיכולים לקפוץ ולהשתולל כל היום אבל גם הילדים הכי שובבים והכי קופצניים זקוקים למנוחה שלהם במהלך היום. על מנת להעניק להם את המנוחה והשינה הכיפית והנוחה ביותר עליכם לחשוב על טובתם ולא להתפשר על פחות מהטוב ביותר. מזרן שינה לא בוחרים בקלות, אתם צריכים לברר ולבדוק היטב על כמה המזרן בטיחותי, עד כמה הוא נוח עבור הילדים, עד כמה הוא עשוי מחומרים שאינם מסוכנים ורק לאחר מכן לעשות הבחירה.

חשוב להדגיש גם שכאשר אתם רוכשים מזרן שינה לגן ילדים אתם לא רוכשים מזרן אחד או שניים אלא כמות גדולה שתספיק לכל הילדים ולכן אין כאן מקום לטעויות. אנחנו בחברת פסים מבטיחים לכם ולילדי הגן שלכם את המזרנים הנוחים והאיכותיים ביותר כדי שלילדים בגן יהיה כוח לרוץ, לקפוץ ולהשתולל גם אחרי מנוחת הצהריים. הזמנת מזרן שינה לפי מידה

גני הילדים הם התקופה שבה הילדים של כולנו גדלים בקצב מסחרר, לפעמים אנחנו אפילו לא שמים לב והם כבר בגן חובה שנייה לפני כיתה א'. אנחנו בפסים מציעים לכם מזרני שינה לכל הילדים, מהקטנים ועד הגדולים ובכל הגדלים הנדרשים. לא משנה אם אתן גננות לילדים בגילאי שנה, שנתיים, שלוש, ארבע או חמש אנחנו נתאים עבורכם בדיוק את המזרנים שאתם צריכים גם כדי שילדים יהיה היכן לישון בכייף גדול וגם כדי שתוכלו להכניס עוד צבע למקום שלכם.

המזרנים שאנו מציעים לכם מגיעים בכל הצבעים ואתם יכולים כמובן להתפרע עם הדמיון שלכם ולבחור מזרנים בצבעים שונים או לחילופין לקבל מזרני שינה באותו הצבע- ההחלטה כמובן בידיים שלכם. הילדים בגן הם ככל הנראה הדבר הכי חמוד והכי מתוק שאתם פוגשים במהלך היום ואתם בוודאי נרגשים למפגש עמם מדי יום עד שאתם כבר שוכחים שהגיע הזמן לחזור הביתה, בפעם הבאה שהילדים יגיעו לגן ויגלו את המזרנים החדשים שרכשתם עבורם גם הם ירגישו שהם פשוט לא רוצים לחזור הביתה מהגן.

אתם מוזמנים להיכנס למחשבון המזרנים שלנו לצורך חישוב גודל המזרן ולקבל הצעת מחיר אונליין דרך האתר.

המזרן התלכלך? לא נורא, בשביל זה יש כיסוי

אחד היתרונות הגדולים ביותר של המזרנים שלנו המיועדים לגני הילדים הוא האפשרות שלכם להוריד את הכיסוי ולכבס אותו מבלי לפגוע במזרן עצמו. כל המזרנים שלנו עשויים מספוג נעים ורך וכיסוים מחומר חזק שמונע פגיעה במזרן עצמו. ילדים כידוע אוהבים מאוד ללכלכך ולהתלכלך בעצמם אבל אתכם זה בכלל לא צריך להדאיג כי במספר שניות אתם יכולים להסיר את הכיסוי ולהחזירו למזרן לאחר כביסה ממש כמו חדש. לא משנה כמה ילדים יש לכם בגן, כנראה שהמזרנים הולכים להיות מלאים בפטל ועוגיות כבר ביום הראשון, העיקר שביום השני כבר תוכלו להחזיר את המצב לקדמותו בקלות ובמהירות.