מיתוג כריות

כריות ממותגות לעסקים

כריות ממותגות לעסקים

כריות ממותגות

בין אם מדובר במסעדה, ברשת גדולה שמציעה פריטים שונים לבית או אפילו במותג ידוע, המתמחה במכירת משקאות מסוגים שונים, כל עסק, ובכל תחום, צריך לדעת כיצד לשווק ולקדם את עצמו. יש לא מעט דרכים לעשות זאת, חלקן יעילות יותר וחלקן פחות. הסוד הוא לבחור בשיטה הנכונה כדי להתמודד בהצלחה עם בתי העסק האחרים, המתחרים בו.

מיתוג לעסקים באמצעות כריות הוא אחת הדרכים לפרסם ולשווק את העסק, ובייחוד בתקופה בה חשוב מאד למשוך כמה שיותר לקוחות. זוהי דרך מקורית, צבעונית ובעיקר גם פונקציונאליות, המאגדת בתוכה מבחר רחב מאד של פתרונות. אנחנו, בפסים, מציעים כריות ממותגות ואיכותיות מאד לעסק שלכם, אותן תוכלו לחלק ללקוחות או להשתמש בהן בכל מקום מתאים, שיאפשר לכם חשיפה ממוקדת ונכונה. מהו מיתוג ומדוע הוא חשוב כל כך

כשמדברים על מיתוג מתכוונים לאופן שבו נגרום ללקוחות שלנו לתפוס את המוצרים שלנו או את השירותים, שאותם אנו מציעים. מיתוג נכון לוקח בחשבון את קהל היעד, את המאפיינים שלו, ובהתאם משלב אלמנטים שיווקיים שונים שימשכו אותם אל העסק. מיתוג הוא לא אקט חד פעמי כי אם תהליך ארוך וממושך המצריך שימוש בפתרונות יעילים וחדשניים. אפשר למתג באמצעים שונים ואפילו בעזרת כריות. מיתוג, ובייחוד שבו תדמית העסק חשובה כל כך, מציג בפני הלקוח את ערכיו של העסק, את היתרונות שלו על פי בתי העסק האחרים וגם את כל הסיבות מדוע כדאי לבחור דווקא בו ולא במתחרה שלו.

כריות ממותגות

מיתוג על כריות

יש, כאמור, שיטות שונות של מיתוג לעסקים, כאשר מיתוג על כריות היא אחת מהן. מיתוג כריות לעסקים יכול לשמש כפתרון חלופי יעיל וגם זול יותר לעסק בכל תחום ודרך למשוך כמה שיותר לקוחות. במקום להשקיע סכומי עתק בקמפיינים מתוחכמים או אפילו בשלטי חוצות, אותם תולים על בניינים גבוהים, אפשר למתג את העסק בעזרת כריות ולהציג אותן בכל מקום שרוצים. כריות הן פריט שימושי מאד ומה טוב יותר מאשר אלמנט שהוא גם נוח כדי לפרסם את העסק שלנו? הדפסה על כריות יכולה להתאים לעסקים בכל סדר גודל ולמשוך, תודות לייחודיות שבכך, כמה שיותר לקוחות חדשים וקיימים.


הדפסה על כריות

מיתוג של עסק באמצעות כריות כולל הדפסת לוגו בית העסק ישירות על הכרית עצמה וגם הדפסה של אלמנטים נוספים כדי לספר על העסק, על המוצר או על השירות שהוא מציע. הכרית היא פלטפורמה מצוינת לפרסם עסק, ובכל תחום, וגם דרך להגיע עם מסר מסוים בקלילות וביצירתיות. עלות שירותי הדפסת לוגו על כריות איננה גבוהה, מה שהופך אותו לפתרון נפלא לעסקים עם תקציב נמוך, או כאלה שרוצים להתמקד בשיווק בפלטפורמות נוספות, מקבילות.

פינות זולה ממותגות

מיתוג פינות זולה היא דרך נפלאה לפרסם ולשווק את העסק וגם לספר עליו, על המוצר שהוא מציע או על השירות שלו, כשכל זה מופיע על פינת הזולה עצמה. את פינות הזולה אפשר לפזר באירועים מכל הסוגים, לרבות פרטיים וגם עסקיים, גדולים ואינטימיים יותר, בחוץ או בפנים, אירועים לאורך כל השנה ובכל עונה. פינות הזולה הן אלמנט שימושי וכיפי מאד, הן "מקלילות" את האווירה ו"על הדרך", תודות למיתוג שבהן, הן מספקות מענה שיווקי מצוין לכל עסק כמעט. הדפסת לוגו בפינת זולה חושפת את העסק ללקוחות רבים, המגיעים אל האירוע עצמו ומזהים על גבי פינת הזולה עצמה את אותו לוגו מוכר, הקשור למוצר.

פינת ישיבה עם מיתוג

בין אם זו פינת זולה ממותגת ובין אם כסאות גינה עם כריות ממותגות, פינת ישיבה עם מיתוג היא דרך נפלאה "להקפיץ" את המערך השיווקי של העסק. כאשר מנצלים את פינות הישיבה בבית העסק עצמו או אפילו בכל מקום אחר שרוצים, מנצלים פלטפורמה קיימת (פינת הישיבה) לטובת חשיפתו של העסק והשפה העיצובית שלו. פינות ישיבה יכולות לכלול כריות עם לוגו בית העסק, משפט שמסכם בקצרה את האני מאמין שלו ולמעשה, כל אלמנט אחר שמזכיר לנו את המוצרים או את השירותים שהוא מציע.

כריות ממותגות לעסקים

בין אם לחופי ים, למסעדות, בתי קפה, לפיצוציות, למכללות או עבור מותגים מפורסמים וגדולים, כמו קוקה קולה, טמפו, שטראוס ואחרים, אין כמו כריות ממותגות לעסקים, המגיעות בשלל של עיצובים, מידות וגם צבעים. כריות אלו יכולות לספק את המענה המיתוגי לעסקים, כאמור, מכל תחום כמעט והן דרך מקורית ומיוחדת להביא אל העסק לקוחות חדשים.

אנחנו, בפסים, מציעים לכם פתרונות מיתוג נפלאים, כמו פינות זולה ריפודים לריהוט גינה וכריות נהדרות, המהוות דרך יעילה לקדם את העסק שלכם, לחשוף אותו לכמה שיותר לקוחות ולעשות זאת בקלילות וביצירתיות. מעוניינים במידע נוסף על כך? נשמח לשמוע מכם ולספק לכם את המענה המתאים.