תקנון אתר פסים

תקנון האתר

א. תקנון אתר פסים - passim.co.il

ברוכים הבאים לתקנון אתר "פסים". תקנון זה הינו מסמך משפטי שתפקידו להסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים בין חברת פסים ריהוט גן בע"מ , ח.פ 516115987, לבין לקוחותיה בעת גלישה ורכישה של מוצרים באתר האינטרנט של החברה, להלן האתר: passim.co.il . יש לקרוא בעיון את תנאי תקנון זה. כל הוראות התקנון יחולו על כל שימוש באתר, לרבות רכישה באתר.

ב. מטרת השימוש באתר

אתר passim.co.il  הינו אתר חנות המאפשר רכישה של ריהוט גן ומוצרים משלימים לריהוט גן בייצור כחול לבן של החברה. באתר זה קיים המון מידע אינפורמטיבי שימושי בתחומים הקשורים למוצרים הנמכרים. אתם מוזמנים לגלוש באתר וליהנות מהמידע שיש לו להציע לצרכי העשרה או לרכישת מוצרים.

ג. זכויות וקניין רוחני

פינת ישיבה טוסקנה

האתר, המוצרים, התמונות והתוכן המוצגים בו הינם מוגנים על פי דיני זכויות יוצרים הנהוגים במדינת ישראל. כל הזכויות על הקניין הרוחני הינם בבעלות של חברת פסים. אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לפרסם או לבצע שימוש כלשהו במידע, אלא במידה וניתנה לכך הסכמה מראש של חברת פסים.

ד. תנאי אחריות בחברת פסים

תקופת האחריות על המוצרים של חברת פסים ריהוט גן בע"מ באתר פסים, כפופה לתקופה המצוינת בעמוד של כל מוצר ובכפיפות לתנאים שיצוינו כעת:

 1. האחריות תהיה תקפה כל עוד נעשה שימוש סביר במוצרים ולפי הוראות היצרן.
 2. אם נגרם למוצר נזק, הוא לא נגרם בזדון או ברשלנות.
 3. האחריות תהיה תקפה כל עוד הנזק אינו תוצאה של בלאי.
 4. האחריות אינה חלה על דהייה של צבע המוצרים כתוצאה מהתיישנות או חשיפה לשמש.
 5. האחריות תהיה תקפה כל עוד הנזק במוצר לא התרחש כתוצאה משימוש פרטי של חומרים שונים כמו צבע, ניקוי, שיוף או נוזלים מסוימים שנגעו במוצר.
 6. הנזק במוצר לא נגרם כתוצאה מחבלה בעת הובלה עצמית או ניסיונות חוזרים של פירוק והרכבה.
 7. על מוצרים העשויים עץ, אין אחריות על הופעה של סדקים, שרף או השחרה של העץ שהינם תגובה טבעית בעץ האורן.
 8. אין אחראיות על בדי הריפוד (כיווץ, דהייה, כתמים, קרעים, עובש וכדומה)
 9. שירות עבור אחריות זו תינתן אך ורק במשרדי חברת פסים ריהוט גן בע"מ. קבלת שירות במקום אחר מבטל את זכויות האחריות.
 10.  הזמנת עבודה שאושרה ע"י הלקוח ובוטלה תחייב את הלקוח בתשלום 5% מסך ההזמנה.
 11. מוסכם וברור שהסחורה נשארת בבעלות פסים עד גמר התשלום בפועל.
 12. שימו לב! לא ניתן להחזיר / לבטל מוצרים פסידים – מוצרים שיוצרו במיוחד על פי בקשת הלקוח לפי מידה או מוצרים אשר נצבעו על פי בחירת הלקוח.

ה. חשוב לדעת!

רוב מוצרינו נבנים מעץ אורן פיני דרגה 5 איכותי, מוקצע ומחוטא. סדקים הנובעים כתוצאה מחשיפה לשמש ושינויי מזג אוויר הנם חלק ממאפייניו של עץ האורן .אין באפשרותנו  למנוע את הופעתם של סדקים אלו, אשר מהווים חלק מיופיו של העץ.

ו. הזמנות באתר פסים

 1. אנו בפסים עושים את מרב המאמצים להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יהיו זמינים במלאי הקיים. במידה ומוצר שהזמנת חסר מכל מיני סיבות, נשלח לך הודעה מתאימה לדואר האלקטרוני או הטלפון הנייד שהשארת בעת הרכישה. במקרה כזה רשאי הלקוח לבטל את הזמנתו וכרטיס האשראי שלו לא יחויב.
 2. רכישה באתר פסים תתרחש רק לאחר אישור של חברת פסים ריהוט גן בע"מ והבנק המנפיק את כרטיסי האשראי.
 3. מועדי האספקה יהיו תקפים ויחלו רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי.
 4. סירוב בכרטיס אשראי דינו כראייה לביטול עסקה.
 5. כל המחירים המוצגים באתר הינם כוללים מע"מ.

ז. תשלום על מוצרים באתר פסים

אתר פסים מציע אפשרות לתשלום באמצעות pay pall ו/או באמצעות כרטיס אשראי. מערכת התשלום מאפשרת קנייה בתשלומים כאשר קיימת האפשרות באמצעי התשלום הנבחר. פרטי התשלום מועברים במערכת תשלומים מאובטחת ומוצפנת. 

ח. משלוח מוצרים מאתר פסים

 1. מוצרי החברה מסופקים על ידי שירות ההובלה של חברת פסים ריהוט גן בע"מ או באמצעות שירותי הובלות של חברה חיצונית שנבחרה מטעם החברה.
 2. המוצרים יסופקו בהתאם לזמן האספקה שמצוין בכל מוצר.
 3. מוצרים בהזמנה מיוחדת או בהתאמה אישית, להם זמן אספקה ארוך ממה שמצוין באתר. חברת פסים ריהוט גן בע"מ מתחייבת ליידע את הלקוח על זמן האספקה המשוער.
 4. משלוח של מוצר יישלח רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי כי העסקה תקינה.
 5. פרטי זיהוי שגויים עשויים להביא לטעויות במשלוח. יש לשים לב כי הפרטים שאתם מוסרים הינם תקינים. לקוח שמסר פרטים שגויים, יישא בהוצאות דמי המשלוח ודמי הטיפול בסך של 5% מערך ההזמנה.
 6. הגשת פרטים כוזבים היא אסורה ומהווה עבירה פלילית על פי חוק העונשין.

ט. אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום באתר, תימסר הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.  

י. אספקת מוצרים בחברת פסים

 1. המוצרים יסופקו למזמין בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד.  זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.
 2. חתימה על קבלת הסחורה תהווה אישור לקבלת המוצר. היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על הסחורה , אזי יוכל המזמין לסרב לקבל את הסחורה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותאפשר ללקוח לפתוח את הסחורה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.

יא. החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

 1. ביטול עסקה ייעשה תוך 5 ימים מקבלת המוצר.
 2. הודעה על הביטול תימסר באמצעות דואר אלקטרוני בלבד.
 3. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 5 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון הצרכן.
 4. בעת ביטול עסקה עקב פגם  או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 5 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון החברה.
 5. המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי, או סביר באריזתו המקורית.
 6. לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר.
 7. החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי. 
 8. סייגים לזכות ביטול: לא ניתן להחזיר מוצרי עץ, כל מוצרי העץ מיוצרים על פי הזמנת הלקוח ובמיוחד בשבילו. מוצר אשר סופק ללקוח ועמד בחוץ מספר ימים לא יכול להימכר ללקוח אחר כסוג א'.
 9. סייגים לזכות ביטול: לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים פסידים, מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן.
 10. לא ניתן להחזיר מוצר אשר נצבע במיוחד על פי דרישת הלקוח.
 11. החזר כספי יינתן עד 7 ימים מרגע רכישת המוצר בלבד.

יב. ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

 1. במקרה בו תימצא כל טעות ואו טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר.
 2. האתר לפי שיקול דעתו  הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.
 3. במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים.

 יג. תנאי השימוש באתר

נדנדה לגינה דגם ליון

ניתן לפנות אלינו בעמוד צור קשר או באמצעות פרטי הקשר המופיעים בכל קטגוריית רכישה, לכל שאלה הקשורה ברכישת המוצרים השונים.
שימוש באתר ייעשה בכפוף לתנאי השימוש שנפרט כעת:

 1. אתר פסים מאפשר לכם רכישה נוחה, בטוחה ופשוטה של המוצרים השונים הקיימים באתר.
 2. השימוש באתר מורשה אך ורק למטרות חוקיות, אישיות, בתום לב ובכפוף לחוקים והדינים הנהוגים במדינת ישראל ובהתאם לתקנון האתר.
 3. יש להשתמש באתר רק לצורך רכישת מוצרים או קריאת מידע הקיים באתר. אין להשתמש בו לצורכי מרמה או מחדל אשר עוברים על החוק או עשויים לפגוע באתר או בכל צד שלישי אחר.
 4. אספקת המוצרים הקיימים באתר תלויה בזמינותם בעת ביצוע ההזמנה והרכישה. כל רכישה של מוצר מתבצעת עד גמר המלאי, אלא אם רשום אחרת.
 5. מחירי המוצרים המופיעים באתר כוללים מע"מ.
 6. המחיר של המוצרים לא כולל דמי משלוח, הובלה והרכבה. דמי המשלוח יתווספו בעת הרכישה ולאחר בחירה מתוך אפשרויות המשלוח, ההובלה וההרכבה המוצעים באתר.
 7. ניתן לבצע איסוף עצמי של המוצרים ללא דמי משלוח.
 8. אנו בפסים עושים את מיטב המאמצים על מנת לעדכן את מחירי המוצרים שקיימים בתוך האתר, לרבות מחירי מבצעים.
 9. פסים ריהוט גן מפרסמת מעת לעת מבצעים, הנחות והטבות. ההחלטה על ההטבות השונות היא לשיקול דעתה של החברה בלבד ויש באפשרותה להפסיק כל הטבה או הנחה באופן מיידי וללא הודעה מוקדמת, אלא אם משתמש היה בדיוק באמצע תהליך רכישה.
 10. המוצרים המוצגים באתר הינם להמחשה בלבד ויתכנו הבדלים בין התצוגה באתר או תיאור המוצר לבין המוצר בפועל. במידה ואכן חלה טעות כזו, חברת פסים לא תהיה מחויבת ולא תישא באחריות.
 11. לאור הסעיף הקודם, חברת פסים עושה את כל המאמצים להימנע מטעויות בתיאורי המוצר ולספק ללקוחות תמונות מוצרים מדויקות ככל שניתן.
 12. בתהליך הרכישה של מוצרים באתר, תידרשו להכניס פרטים הכוללים גם אמצעי תשלום. ללא פרטים אלו, לא ניתן להשלים את הזמנת המוצרים. יש להקפיד על מילוי כל הפרטים בצורה מלאה ומדויקת. האחריות על מילוי הפרטים חלה על המשתמש באתר בלבד.
 13. חברת פסים לא תהיה אחראית על פרטים שגויים שהוזנו בעת ההזמנה או על תקלות אשר חיבלו בתהליך ההזמנה בשל הפרטים השגויים.
 14. לא יהיו כפל הנחות או הטבות על מוצרים הנמכרים באתר, אלא אם הוגדר אחרת בעת ההזמנה.
 15. מימוש קופון הנחה יינתן לביצוע בעת ביצוע ההזמנה וכחלק ממילוי הפרטים.
 16. השלמת תהליך רכישת מוצרים באתר מותנה באישור העסקה על ידי חברת פסים וחברת האשראי.
 17. במקרה של החזרת פריט אשר נרכש בהנחה, הטבה או קופון, סכום ההחזר יהיה בהתאם לסכום שהתקבל בחברת פסים.
 18. משלוח הודעות באמצעות האתר למייל או באמצעות מסרון טלפוני, הינם חלק מהשירות והתפעול של האתר לצורך השלמת הזמנות מוצרים.
 19. לחברת פסים הזכות שלא לספק מוצרים בכל עת או לאשר רכישה על פי שיקול דעתה הבלעדי ובמקרים:

  • אם קיים חשש שלא התקבל תשלום בכרטיס האשראי שהזין המשתמש.
  • במידה ונפלה תקלה טכנית בהצגה של פריט מסוים באתר.
  • במצבים שבהם כוח עליון מנע את תהליך הרכישה כמו: פעולות מלחמה, פגיעות סייבר, תקלות באתר, שביתה, מגיפה וכל אירוע  שהינו חריג.
  • במידה וקיים חשש לרכישה סיטונאית.
  • במידה והמוצר אזל מהמלאי.

 20. ידוע למשתמשי האתר כי באתר עשויים להופיע קישורים חיצוניים והאתר אינו מהווה ערובה לכך שמדובר באתרים בטוחים או אמינים. הביקור באתרים אלו יעשה על ידי דעתכם האישית והם נמצאים בתחום האחריות הבלעדית של המשתמשים באתר. מפעילת אינה אחראית לתכנים המופיעים באתרים החיצוניים ולמשתמשים לא יהיו טענות כנגד חברת פסים על כך.

יד. מדיניות פרטיות באתר פסים

 1. חברת פסים ריהוט גן בע"מ, עושה את מרב המאמצים לשמור על פרטיות המשתמשים ולהימנע ממצבים של חשיפת הפרטים האישיים שהושארו באתר לצורך רכישת מוצרים או יצירת קשר. במידע שתשאירו באתר ייעשה שימוש לטובתכם בלבד, לרבות הרכישה באתר. אנו לעולם לא נמסור את המידע האישי שלכם לצד ג', למעט מצבים שבהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע או אם קיים חשד כי הגולש באתר השתמש, חיבל בזדון או פגע בגולשים אחרים.
 2. תקנון זה ומדיניות הפרטיות שבאתר הם מסמכים משפטיים לכל דבר ועניין וחוקי המדינה חלים עליהם ועל כל מה שכתוב בהם. כל סעיף המצוין בתקנון ובמדיניות הפרטיות יפורשו על פי דיני המדינה וכל סכסוך או שאלה משפטית יובאו לערכאה שיפוטית שמוסמכת לכך. ניתן להיכנס למדיניות הפרטיות של האתר בקישור הבא: מדיניות פרטיות אתר פסים.

טו. נגישות באתר

חברת פסים ריהוט גן בע"מ תומכת בנגישות עבור בעלי מוגבלויות, הן בחלק ממוצריה המותאמים לנכים והן בנגישות של האתר. אנו עושים את כל המאמצים כדי לאפשר לגולשים באתר וללקוחות שלנו ליהנות מאתר בעל נגישות, נוחות וחוויית גלישה נעימה גם לבעלי מוגבלויות ובמטרה ליצור שוויון הזדמנויות לכולם. את הצהרת הנגישות המפורטת של האתר תוכלו לקרוא בקישור הבא: הצהרת נגישות אתר פסים.

טז. סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית.

חברת פסים ריהוט גן בע"מ מאמינה במסחר הגון ובלקוחות מרוצים ואנו נעשה כל מאמץ ליישם זאת.
בכל שאלה לגבי תקנון זה התקשרו למספר- 052-6663369 או שלחו מייל - passim9@gmail.com
גלישה ורכישה מהנה, צוות פסים.